Ana sayfa Mobil HTC”den benzersiz mobil deneyim

HTC”den benzersiz mobil deneyim

0

HTC, Fantom Siyah HTC Legend ile Parlak Beyaz HTC Desire’ı Avrupa’da Piyasaya Sundu

HTC, Android akıllı telefonlarına eklenen yeni özelliklerle kullanıcılara benzersiz üstünlükte bir mobil deneyim imkanı sunuyor.

Dünya çapında akıllı telefon tasarımcısı olan HTC Corporation, en beğenilen Android tabanlı iki akıllı telefon modeline yönelik yeni bir renk ve bitirme özelliği içeren HTC Legend ve HTC Desire”ı kullanıcılarına sundu.
 

Eşsiz tasarımıyla dikkat çeken ikonik fantom siyah HTC Legend tek bir alüminyum bloktan yapılmış pürüzsüz yüzeyiyle tüketicilerin beğenisine sunuldu. HTC Desire ise popülerliğini görsel ve multimedya deneyiminin zenginliği ve kalitesine borçlu olan telefona çarpıcı, yeni bir görünüm sağlayan parlak beyaz renk seçeneğiyle piyasada yer alacak.

 

 

HTC Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Başkanı Florian Seiche yaptığı açıklamada, “Daima müşterilerimizin mobil deneyimini zenginleştirmenin yollarını arıyoruz. Müşterilerimizin ister müzik ister moda isterse cep telefonları yoluyla olsun kendilerini ifade etmeyi sevdiklerini biliyoruz. Onlara arzuladıkları deneyim, görünüm ve his açısından çeşit ve seçenek sunmak amacıyla güçlü bir cep telefonu portföyü sağlamak için çok çalışıyoruz. Bu telefonlar piyasaya sürüldüğü günden bu yana gerçek bir tutku haline geldi. Fantom siyah HTC Legend ve parlak beyaz HTC Desire, eşsiz ve üstün tasarımı ile kaliteli mobil deneyimini tamamlıyor”” dedi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here