Ana sayfa Mobil HTC”den Apple”a mesaj var!

HTC”den Apple”a mesaj var!

0

Teknoloji dünyasının iki dev ismi arasındaki rekabet iyice kızışıyor. Apple’ın birçok yere dava açmasına binaen HTC’den gelen açıklama Apple’ı kızdıracak gibi görünüyor.
 

Akıllı telefon dünyasında yaşanan amansız rekabet, kimi zaman firmaların arasında sorunlar çıkmasına yol açabiliyor. Yine böyle bir durum ile karşı karşıyayız gibi görünüyor. Zira Apple ile HTC son zamanlarda sektördeki başarılarının haricinde de konuşulmaya başlandı. HTC yetkilileri, Apple’ın akıllı telefon dünyasında gereğinden fazla şikayetçi olduğunu, sürekli bir yerlere dava açmasının anlamsız olduğunu söyledi. Apple, özellikle son 1 ayda birçok telefon üreticisine dava açmış, en çok da Samsung ile HTC’ye yüklenmişti.

 

htc vs apple
HTC’den gelen açıklamalar, Apple yetkililerini çok kızdıracak gibi görünüyor. HTC Yönetim Kurulu üyelerinden Grace Lei, yaptığı açıklamada “Apple dava açacağına bizle rekabete katılsın. Apple’ın rekabet dışındaki bu hareketlerini görmek bizim için hayal kırıklığı oldu” cümlesini kullandı. Apple’ın Grace Lei’e ne gibi bir cevap vereceği ise büyük merak konusu.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here