Ana sayfa Haber HTC”den 8 Ekim hamlesi

HTC”den 8 Ekim hamlesi

0

çarşamba günü HTC, basın kuruluşlarına 8 Ekim’de gerçekleştirecekleri lansmanın davetiyelerini ve basın bildirilerini yollamaya başladı. Davetiyelerde henüz ne tanıtılacağı ve içeriğin ne olduğu ile ilgili bilgilendirilme yapılmasa da, firma daha önce Google işbirliği ile 9 inç tablet bilgisayar üreteceğini duyurmuştu.

HTC‘nin “Double Exposure” başlıklı davetiyelerinde “vintaj” desenlerle iki kadının M8 olduğunu gördüğümüz cihaz ile davetiyedeki fotoğraf odaklama simgeleri dikkat çekiyor. HTC‘nin yakın zamanda akıllı saat çıkartacağı ancak bu hamlesinden -şimdilik- vazgeçtiği de konuşuluyordu. 

 

Akıllı telefonlar için eylül’ü bekleyin” başlığı ile yaptığımız haberlerde, firmaların artık cihazlarıyla platform oluşturduklarını ve oluşturdukları platformları da, altyapı destekçilerinin ekonomik fiyat stratejisi ile sağlandığında önümüzdeki günlerde daha ekonomik cihazlar ve platformlarla karşılaşacağımız firmalar tarafından da onaylandı. HTC‘nin özellikle M8‘deki geliştirdiği multimedya gücünün, sağlamlığının, bu etkinliği takip edilesi kılan detaylardan bir tanesi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here