HP yeni yazılımlarıyla ortaya çıkardığı PageWide yazıcıları piyasaya sunacak

HP'nin kurumsal alan için geliştirdiği PageWide türündeki yazıcılar, kısa zamanda piyasada.

HP tarafından geliştirilen test edilmiş, güvenilir ve ölçeklenebilir bir baskı teknolojisi olan HP PageWide Teknology bugüne kadar aralarında büyük formatlı yazıcılar ve web baskı makineleri de dahil olmak üzere HP yazıcılarından 140 milyarın üzerinde yüksek kaliteli dijital sayfa bastırdı. HP, önümüzdeki yılın başlarında A3 yazıcılar ve MFP’lerden oluşan yeni bir portföyle fotokopi pazarını yeniden keşfederken PageWide Technology’nin gücünü kullanacak.

Yeni HP PageWide kurumsal portföyü kanal ortakları ve seçilmiş perakende noktalarında satışa sunulacak. Buna ek olarak, yeni portföy sözleşmeli kanal ortakları ve yönetilen baskı hizmetleri anlaşmalarına uygun olarak tasarlanan yönetilen cihaz sayısını da artıracak. Bu sözleşmeli HP PageWide yazıcılar HP kanal ortaklarının HP’nin en yüksek kapasiteli sarf malzemeleri sayesinde düşük kullanım maliyeti, üç yıllık yazıcı başlığı garantisi,seçilmiş modellerde daha yüksek hız ve RMPV, HP JetAdvantage Management ve üçüncü parti araçlarla entegrasyon sunmalarına imkân tanıyor. HP, HP PageWide cihazlarını sözleşmeli anlaşmalar kapsamında değerlendirerek kanal ortaklarına daha yüksek müşteri memnuniyeti sunma fırsatını veriyor. 

HP OfficeJet Pro ve LaserJet Pro ürün ailelerine yeni üyeler 
Genişleyen HP kurumsal baskı portföyü yeni HP OfficeJet Pro ve HP LaserJet yazıcıları da içerisinde barındırıyor. 

HP son 10 yıllık süreçte ofiste mürekkep kategorisinin yaratıcısı ve yerleştiricisi olmuş, küçük ve orta ölçekli işletmelere profesyonel kalitede mürekkep bazlı renkli baskıyı lazerlere kıyasla sayfa başına %50 oranında daha düşük maliyetle sunmuştu . HP OfficeJet Pro 8000 serisi yeni HP Print Forward Design özelliği sayesinde müşterilerine çift taraflı baskı ve tarama işlerinde yüksek hızlı üretkenlik sunarak lazeri aratmayan kağıt tutuşu ve ofis ortamında yer tasarrufu avantajlarını sunuyor. Yeni yazıcılar ayrıca gelişmiş yönetilebilirlik, güvenlik özellikleri ve kolay mobil baskı ayrıcalıklarını da sağlıyor . 
HP LaserJet ürün ailesi müşterilere özalit seviyesinde doküman kalitesi, yüksek hız ve profesyonel siyah-beyaz baskı performansını sunuyor. Yeni LaserJet ürünleri JetIntellignce teknolojili Orijinal HP Toner kartuşlarla birlikte geliyorlar. Bu özellikleri sayesinde ince,  hızlı ve akıllı seçenekleriyle sektörün en gelişmiş lazer baskı platformunu kullanıcıların hizmetine sunuyor, onların üretkenliğini artırıyorlar.  

HP, yeni Yönetilen Baskı Hizmetlerinde (MPS) güvenlik kavramına odaklanıyor ve HP Güvenli Yönetilen Baskı Hizmetlerini kullanıcıların hizmetine sunuyor. Bu gelişmiş hizmet paketi HP’nin sınıfının en iyi güvenlik yönetimini yansıtıyor.  HP Güvenli Yönetilen Baskı hizmetleri güvenlik uzmanlarına, müşterilerinin baskı ortamlarını uçtan uça kapsamlı güvenlik katmanlarıyla güvence altına alma imkânını sunuyor, gelişen tehditlere ve uyumluluk gereksinimlerine karşı güncellik de sağlıyor.  

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam