Ana sayfa Donanım HP yazıcı serisiyle iki kat daha fazla baskı

HP yazıcı serisiyle iki kat daha fazla baskı

0

Yazıcı serisinin ilk pilot uygulamasını Türkiye”de HP Deskjet 2060 ile başlatan HP, elde edilen başarı sonrasında ürün sayısını altıya çıkardı

HP Baskı ve Kişisel Sistemler Grubu, altı yeni üründen oluşan HP Deskjet Ink Advantage yazıcı serisini tanıttı. Daha uygun fiyata iki kat daha fazla baskı yapan HP Deskjet Ink Advantage serisi ürünler, düşük sayfabaşı maliyet avantajı sağlıyor.
 

Yazıcı serisinin ilk pilot uygulamasını Türkiye”de 2010 yılında Deskjet 2060 ile başlatan HP, düşük maliyetli ve yüksek kapasiteli kartuşlarıyla tüketici tarafından en çok tercih edilen ürün oldu. Türkiye”de uygulanan Deskjet 2060 pilot projesinin bu başarısının ardından HP, ürün serisini genişleterek altı yeni ürünü bu defa aralarında Türkiye”nin de bulunduğu 80 ülke pazarına sundu.


 

Her ihtiyaca uygun ürün seçeneği

HP Deskjet Ink Advantage ürün serisi içinde yer alan HP 2515 All-in-One yazıcı, artık yazdırma, tarama ve kopyalama işlemlerini kolaylaştıran yerleşik grafik ekran içeriyor ve düşük işletme maliyeti ile yüksek kaliteli baskı olanağı sunuyor. Kompakt ve uygun fiyatlı yazıcı arayanlar için ideal bir seçim olan HP Deskjet Ink Advantage 2515 All-in-One”da; hızlı ve kolay kurulum özelliğine sahip olan ve simgeler içeren ekranı ile baskı, tarama ve kopyalama işlemleri kolayca yapılabiliyor. Ayrıca küçültme/büyütme düğmeleri ile görselleri veya metinleri özelleştirebiliyor. öğrenciler de uygun maliyetli baskıları HP kalitesinde alarak etkileyici ödevler ve projeler hazırlayabiliyor. HP Deskjet Ink Advantage 2515 All-in-One yazıcı 126 TL+KDV* fiyatla satışa sunuluyor.

 

 

 

Yeni HP Deskjet Ink Advantage 3515, 3525 ve 5525 e-All-in-One yazıcılar, kullanıcılara bir ağa gerek olmadan kablosuz özelliği etkinleştirilmiş mobil cihazlarından kolayca baskı alma olanağı sağlıyor. HP Deskjet Ink Advantage 3515 All-in-One yazıcı 164 TL+KDV* fiyatla satışa sunuluyor.

HP Deskjet Ink Advantage 4615 All-in-One ve 4625 e-All-in-One yazıcılar ise kullanıcılara yazdırma, tarama, kopyalama ve faks özelliklerini sunarken programlanan açma/kapama özelliği sayesinde enerji tüketiminde yüzde 40’ı bulan tasarruf sağlıyor. ENERGY STAR standardındaki bu cihazlarda baskı işlerini hızlı bir şekilde tamamlamak üzere 35 sayfa kapasiteli bir kağıt besleyici de bulunuyor.

 
HP Deskjet Ink Advantage 4625 e-All-in-One yazıcı ile ev ve küçük ofis kullanıcıları cihazdan uzaktayken HP ePrint özelliğini kullanarak kolaylıkla baskı yapabilme olanağı sunuyor. Kablosuz ağ üzerinden kaynakları paylaşabilen HP 4625 e-All-in-One, 274TL+KDV* fiyatla , HP Deskjet 4615 ise 224TL+KDV* fiyatla satışa sunuluyor.


 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here