Ana sayfa Donanım HP yaz sezonunu renkli ve şık ‘dizüstü’ tasarımlarıyla karşılıyor!

HP yaz sezonunu renkli ve şık ‘dizüstü’ tasarımlarıyla karşılıyor!

0

HP, yeni modellerinde mobil bilgisayarları yeniden tanımladı.

HP, en zor beğenenler için yeni HP ENVY14 modelini pazara sunarken,  hafiflik, kolay taşınabilirlik yanında şıklık peşinde koşanlar için HP Mini 210 ve yenilik, eğlence arayanlara da TouchSmart TM2 “yi tasarlayarak 2010 yazına damgasını vuruyor.
 

Canlı konser kalitesinde ses, magnezyum alt yüzey, saf alüminyum gövdesi ve “kıskandıran” tüm özellikleriyle HP ENVY14

   
Yeni HP ENVY14, yeni arka ışıklandırmalı klavyesiyle birlikte, en talepkâr müşterileri bile tatmin edecek eşsiz bir deneyim sunuyor. Bu dizüstü bilgisayar, en üst sınıfın performans ile üretimdeki son teknolojileri sanatsal bir ifadeyle bir araya getirerek tasarım ve teknoloji arasındaki kusursuz dengeyi sağlıyor. Alüminyum kasanın inceltici ve hafifletici özelliğinin yanı sıra gelişmiş güç ve dayanıklılık özelliğiyle öne çıkıyor

 

 

 

ENVY14 dizüstü bilgisayar da; oyun, video ve 3B görüntüler için güçlü Intel® işlemciler ve ATI Mobility RadeonTM bağımsız grafik kartları sunuluyor. Yeni ENVY14 yuvadan yüklemeli bir optik sürücüye, düşük ışıklı yüksek tanımlı (HD) web kamerasına sahip. En son kablosuz iletişim ve bağlantı seçeneklerini barındıran bilgisayar, yaratıcı ve performans odaklı kullanıcılara yönelik yaratıcı görüntüleme ve video yazılımının yanı sıra, yalnızca ENVY”ye özel yazılımları da içeren en iyi hale getirilmiş yazılım özelliklerine de sahip.

Yeni ENVY14″de ayrıca HP ve Beats by Dr. Dre tarafından geliştirilmiş olan ve adeta canlı konser performansı veriyormuş gibi bir ses deneyimi sağlayan benzersiz ve yüksek performanslı teknoloji Beats Audio da mevcut.

Dünyanın en ince ve en hafif dizüstü bilgisayarlarından birisi olan ENVY14; 35,6cm (14,5″) diyagonal bir HD(2) ekranın yanı sıra titizlik ve ustalık ürünü bir tasarım sağlamakta ve mobil kullanım ile performans arasında kusursuz denge sunmakta.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here