Ana sayfa Haber HP ve DR.Dre müziğe hayat verdi

HP ve DR.Dre müziğe hayat verdi

0

Dr. Dre tarafından geliştirilen Beats Audio ses teknolojisi, HP”nin özel serisinde hayat buldu

Ağustos ayında sınırlı sayıda Türkiye”de satışa çıkacak olan HP Envy Beats serisi bin 440 USD”den başlayan fiyatlarla “hayatım müzik” diyenlerle buluşacak.
Dünyanın en büyük bilgisayar üreticisi HP bir ilke daha imza attı. HP, dünyanın en büyük rapçilerinden olan ve yıllardır birçok popüler şarkının yapımcılığını üstlenen Dr. Dre tarafından geliştirilen Beats Audio ses teknolojisini Envy modeline entegre etti.

HP”nin üst segment ürün kategorisi olan Envy”nin özel modeli 14 inç Beats Edition, bin 440 USD”den başlayan fiyatı ile Ağustos ayında Türkiye”de satışa çıkacak. HP bu ürünü ile teknoloji tutkunu müzikseverlere dijital müzikten daha yüksek ses kalitesi elde etme şansı sunuyor.

En son ses teknolojisiyle birlikte güç ve performansı bir arada sunacak şekilde tasarlanıp geliştirilmiş olan HP Envy Beats Edition, hem iş hem de eğlence için ideal bir ürün olma özelliği taşıyor.
 

dr. dre
HP ve Dr. Dre arasında yapılan anlaşma sonucunda ortaya çıkan HP Envy Beats Edition, stüdyoda kayıt edildiği kalitede müzik dinleyebilme ve canlı performans kadar yüksek kalitede ses deneyimi sunuyor. HP Envy Beats Edition”da ses, mevcut olduğu sistemin ayrı bir ünite içinde yer alması ile diğer sistemlerin dijital sinyallerden izole oluyor. Ayrıca HP Envy Beats Edition”ın kulaklık girişinde metal kullanılmaması sayesinde oluşabilecek ekstra sesleri yok ediyor.

 

 

2 ön ve 2 arka hoparlörü bulunan Beats Audio, kadife hisli alüminyum ve krom kaplı siyah – kırmızı tasarım stili ile göz alıyor. HP Envy Beats Edition”ın kırmızı ışıklı klavyesi de bilgisayarın dikkat çeken tasarım detayları arasında yer alıyor.

Intel Core i5 veya i7 işlemcileri bünyesinde barındıran HP Envy Beats Edition kullanıcılarına, güçlü performansı ve eğlence yeteneklerinden yararlanabilmeleri için, fotoğraf ve video düzenlemelerine yönelik Adobe Photoshop Elements 8 ve Adobe Premiere Elements 8 yazılımlarını sunuyor. Bunun yanı sıra HP Envy Beats Edition fotoğraflarınızı saklamak, videolarınızı hızlı ve verimli bir şekilde çalıştırabilmek için 4GB”dan 8GB”a kadar DDR3 System hafıza kartı özelliği sunuyor.

ATI Mobility Radeon HD 5650 grafik kartıyla, HP BrightView Infinity LED Ekran ve HP TrueVision HD web kamerasıyla birlikte müzik, film ve fotoğraf içeriği oluşturmak için ideal olan HP Envy Beats Edition ayrıca 1 GB”lık harici belleğe de sahip.

Standart pil ile 6,5 saate kadar kullanım imkanı sunan HP Envy Beats Edition, isteğe bağlı HP Slim Fit Extended-Life pil ile de çalışma süresini 13 saate kadar artırabiliyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here