Ana sayfa Donanım HP Sunucularına ücret ödenecek

HP Sunucularına ücret ödenecek

0

çoğu bilgisayar kullanıcısı bilgisayarlarına çıkan güncelleştirmeler için para ödemezken, büyük iş yerleri, iş yüklerini azaltmak için kurdukları sunucularına para ödemek durumunda. Firmalar, sunuculara para öderken, güncelleştirmelere de para ödeyeceğe benziyor. Şimdilik HP, bu uygulamayı başlatan firmaların arasında.

 

HP, iş yerlerinde sunucu kuran firmaların yaşadıkları sorunları çözmek adına güncelleştirme yayınlayacak. 19 Şubat”ta yayınlayacağı güncelleştirmesine, HP sunucu kullanan firmalar ücretli bir şekilde sahip olacak. Bu güncelleştirme ile ProLiant sunucu kullanan şirketlerin, garanti süreleri artacak ve ekstra desteğe sahip olacaklar. Sunucu kuracaklara ekstra destekler sunan HP“nin, bu desteğinden müşteriler yararlanamayacak.

 

 

 

HP”nin sunucu güncellemesini yalnızca bu konuda yetkili kişilerin yapması gerektiğini, yanlış yapılan işlerin güncelleştirmeyi yarıda kesip tüm sunucuları riske atabileceğini, bunun da şirketlerin ciddi anlamda para kaybetmesine neden olacağını söyledi.

 

Güncelleştirmeye ödenecek olan ücretlerin, sunucularının gelişimi için kullandıklarını ifade eden HP, güncelleştirme serisine sık aralıklarla devam edeceklerini belirtti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here