Ana sayfa Donanım HP Sprocket artık daha büyük baskı alabiliyor

HP Sprocket artık daha büyük baskı alabiliyor

0

HP, Sprocket serisini Plus seçeneğiyle genişlettiğini duyurdu.  En yeni cep fotoğraf yazıcısı, orijinal Sprocket’tan %30 oranında daha büyük baskılar üretiyor. Fotoğraf tutkunları Sprocket Plus ile akıllı telefonlarından anında 2.3″ x 3.4″ (5.8 cm x 8.6 cm) boyutunda fotoğraf baskısı alabiliyor. Yeni ürün; akıllı telefonlardaki fotoğraf arşivinden ya da Instagram sayfalarından fotoğrafları kişiselleştirip süsleyerek baskı almanın en kolay ve hızlı yolunu sunuyor. 

Şık beyaz bir tasarıma sahip olan Sprocket Plus, anıları paylaşmak, fotoğrafları süslerken eğlenmek, bu sayede arkadaşlar ve aile ile keyifli vakit geçirmek için iyi bir hediye alternatifi olarak öne çıkıyor. IOS ve Android için ücretsiz olan HP Sprocket App ile sadece iki tıkla; fotoğrafı seçerek ve baskı tuşuna basarak kolayca fotoğrafların baskısı alınabiliyor. üstelik fotoğraflar renkli çerçeveler, emojiler, metinler, çıkartmalar ve filtrelerle kişiselleştirebilir. Sosyal medya hesapları ile bağlantılı olan uygulama, herhangi bir fotoğrafı fiziksel olarak paylaşmak için baskıya dönüştürerek, anları sihirli çerçevelerle yeniden yaşamayı sağlıyor. Aynı zamanda HP Sprocket App ile fotoğraf kabini modunda ya da çizimlerle komik fotoğraflar da hazırlanabiliyor.

HP Genel Müdürü Filiz Akdede, “Güzel bir tatil, doğum günü ya da arkadaşlarımızla geçirdiğimiz keyifli bir günü ölümsüzleştirmenin en güzel yolu fotoğraf çekmek ve bu fotoğrafların baskısını alarak gördükçe o anı tekrar tekrar yaşamaktır. Artık istediğimiz her şeyi tek tıkla ulaşarak baskısını alabildiğimiz bir dünyada yaşıyoruz. Sprocket Plus, özel anları yakalamak ve tekrar tekrar yaşamak isteyenler için harika bir cihaz” dedi. 

Baskılar ZINK Sıfır Mürekkep Teknolojisi kullanılarak üretildiği için gerekli olan tüm renkler HP fotoğraf kağıtlarının üzerinde bulunuyor. Böylece, mürekkebin tükenmesi artık bir sorun olmaktan çıkıyor. Sprocket Plus; lekelenmeye, suya, yıpranmaya karşı dayanıklı ve arka tarafı yapışkanlı baskılar sunuyor. 

HP, artırılmış gerçeklik (AR) teknolojisini de içeren geliştirilmiş bir mobil deneyimle fotoğraf düzenlemeyi yeniden icat ediyor. Kullanıcılar, “Yeniden Yaşayan Anılar” özelliği sayesinde, bir fotoğrafı uygulama aracılığıyla tarayıp otomatik olarak artırılmış gerçeklikte oynatılan bir videoya ekleyebilirler. 

Sprocket Plus, Nisan ayından itibaren, 599 TL”den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Paket, 10 adet HP Sprocket fotoğraf kağıdını da içeriyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here