Ana sayfa Yazılım HP, Shrek”i 3 boyutlu yaptı

HP, Shrek”i 3 boyutlu yaptı

0

HP ile DreamWorks Animation ile bir kez daha buluştu. Bu kez Shrek 3 boyutlu olarak izleyiciler ile buluşacak.

HP’nin teknoloji gücü DreamWorks Animation ile bir kez daha buluştu. Bu kez Shrek 3 boyutlu olarak izleyiciler ile buluşacak.

HP”nin Z800 İş İstasyonları, HP ProLiant blade sunucuları, HP Halo Telepresence çözümleri, HP StorageWorks Enterprise Virtual Array, HP StorageWorks X9000 Ağa Bağlı Depolama Sistemleri ve HP DreamColor ekranları kullanılarak gerçekleştirilen animasyon filmi Shrek, 3 D teknolojisi ile görkemli bir dönüş yapıyor.

 

 

Shrek Sonsuza Dek Mutlu adıyla gösterime girecek olan film ile ilgili olarak bilgi veren DreamWorks Animation”ın baş teknoloji yöneticisi Ed Leonard “DreamWorks Animation”da yılda iki ya da üç adet 3 boyutlu filmin yapımcılığını gerçekleştiriyoruz ve niyetimiz her yeni filmle birlikte izleyicilerin daha yüksek kalitede özel bir deneyim yaşamalarını sağlamak” dedi. Ed Leonard sözlerine şöyle devam etti: “HP en iyi araç ve ürünleri sağlayarak, film yapımcılarımızın teknoloji tarafından kısıtlanmak yerine teknoloji sayesinde güç kazanmalarına olanak vererek istediğimiz bu hedefe ulaşmamıza yardımcı oluyor.”
 
DreamWorks Animation”daki prodüksiyon sanatçıları en üstün performans için, karakterlerden ışıklandırmaya kadar her şeyin tasarımında güçlü HP Z800 İş İstasyonları”ndan yararlandı. DreamWorks Animation”a göre, HP Z800 serisi önceki seriye göre yüzde 50’ye varan oranlarda daha fazla hız sağlayarak kayda değer bir fark yarattı.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here