Ana sayfa Donanım HP Scanjet N6310

HP Scanjet N6310

0

Akıllı tarayıcı

Markalar ekonomiye önem veren kullanıcılarına sık sık uygun fiyatlı hepsi bir arada yazıcılar sunarken, belli sektörlerde özellikle belge ve fotoğraf tarayabilen, saklayabilen ve dağıtabilen bir tarayıcının bulunması şart.
HP Scanjet N6310
HP”nin Scanjet N6310 modeli de verimli ve hızlı çalışması için tasarlanmış, hatta siz başında değilken bile birçok uygulamanın altından rahatlıkla kalkabilen bir tarayıcı. 502 x 415 x 162 mm boyutlarında ve 6.7 kg ağırlığındaki tarayıcı, siyah ve kırık beyaz renklerdeki yuvarlak hatlı tasarımıyla oldukça şık. 50 kağıtlık besleme kapasitesi bulunan N6310, kartvizitler, fotoğraflar ve A4 belgelerin yanı sıra, ciltli ve zımbalı belgelerin de altından rahatlıkla kalkabiliyor. Şık tasarımlı yazıcı, 2400 x 2400dpi”lık çözünürlük oranıyla da dikkat çekiyor. Bilgisayarınıza standart USB 2.0 kablosu üzerinden bağlanan tarayıcının transparan materyal adaptörü de 35 mm”lik slayt ve negatif fotoğrafları tarayabilmenizi sağlıyor.

 

 

HP Scanjet N6310
HP Scanjet N6310″un ön kısmında bulunan kontrolleri de oldukça basit. LDC ekrandan da komutları görerek işlemleri rahatça gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayarları ve ölçüleri ise, tarayıcı ile birlikte gelen HP Scanning yazılımı ile yine kolayca yapabiliyorsunuz. Yine bu yazılımı kullanarak komutlarınızı kaydetmeniz ve sıralamanız da mümkün. Bunun yanı sıra fotoğrafları kesebiliyor, boyutlarını değiştirebiliyor, döndürebiliyor ve renk ayarlarına da müdahale edebiliyorsunuz. Hızlı başlama süresi tarayıcıyı ilk kullanmaya başladığınızda hemen dikkat çekerken, diğer işlemlerde de yazıcının bu hızından bir şey kaybetmediğini görebiliyorsunuz. çıkışlar ise doğal ve canlı renklere sahip olmanın yanı sıra netlikleri ve görüntü kaliteleriyle de göz dolduruyor. çift taraflı tarama ve baskı uygulamasını kullanacağınız belgelere gelince, fotoğraflardan biraz daha fazla bekleseniz de, yine çıkışlarda kusur bulmanız oldukça zor. Test süremizin sonucunda, HP Scanjet N6310″un üstlendiği tek görev olan tarama görevini hakkıyla yerine getirdiğini düşünüyoruz. üstelik hız ve şık tasarım gibi avantajları da çalışma ortamlarında kullanıma keyif katabilir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here