Ana sayfa Donanım HP Scanjet N6310

HP Scanjet N6310

0

Hem işe hem göze hitap ediyor.

Bu ay test merkezimizin ilginç bir ziyaretçisi oldu: HP scanjet N6310. Günümüzde evlerde tarayıcı ihtiyacı hepsi bir arada yazıcılarla giderildiğinden tarayıcılar orta boyutlu işletmelerde yani kobilerde kullanılıyor. Scanjet N6310″da küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarına cevap veren bir masaüstü tarayıcısı olarak tasarlanmış.

İlk bakış
N6310 tarayıcı olarak pek çok özelliği barındırmasının yanı sıra, dikkatimizi çeken ilk şey tasarım ve işçilik kalitesi oldu. Bulunduğu ortama güzellik ve kalitesiyle anlam katan ürünün teknik özelliklerine birlikte göz atalım. Scanjet N6310 günde ortalama 500 sayfa tarama yapacak kapasitede. İş konusuna göre tıbbi ve mali kayıtlar, tek ve çift taraflı formlar, anketler, çekler, kısaca her türlü yazılı evrağı tarayabilen cihaz düzensiz ve yıpranmış belgeleri de tarayabiliyor. Tarayacağınız evrak boyutlarında da oldukça  cömert olan cihaz pul büyüklüğünde belgeden A3 boyutuna dek çıkabiliyor.

N6310 doküman dışında masaüstü belge tarayıcı fotoğrafları, diaları ve negatifleri tarayabiliyor. HP Scanjet N6310, sahip olduğu kısa yollar ve otomatik görüntü geliştirme özellikleri ile tarama işlerini kolay ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor.

Tek bir makbuzdan kağıt yığınlarına kadar her şeyi tarayabileceğiniz HP Scanjet N6310, sahip olduğu kolay kısa yollar ve otomatik görüntü geliştirme özellikleri ile tarama işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Yazılım genel olarak tarayıcılarda büyük önem taşımakta. Günlük tarama potansiyeli fazla ve çeşitli ebatlarda belgelerin sıklıkla tarandığı ofislerde yazılımla yapılacak işleri sıraya sokmak ve dosyalamak büyük önem taşıyor. N6310 bu konuda tam bir kullanıcı dostu diyebiliriz.

Teknik özellikler
ürün, Microsoft Windows 2000 (SP4), XP Home, XP Professional, XP Professional x64, Windows Vista, Windows Vista x64; Mac OS X v 10.4.11, Mac OS X v 10.5 işletim sistemleriyle uyumlu. Tarayıcı bilgisayarın USB 2.0 bağlantısıyla hızlı bilgi alışverişi için uygun. Donanım tarama çözünürlüğü ise; 2400 x 2400 dpi’ye kadar, ADF: 600 x 600 dpi’ye kadar. Farklı belgeleri de tarayabilmek amacıyla ürünle birlikte Dahili Saydam Malzeme Adaptörü (TMA); iki adet 35 mm dia veya üç adet 35 mm negatif karesi geliyor. N6310″un tarama hızı ise; dakikada en fazla 15 sayfa/6 görüntü (HP Tarama Yazılımı kullanılarak)
 

Tarayıcıyla birlikte gelen yazılımlar
HP Tarama Yazılımı (Microsoft® Windows® ve Mac); Microsoft® Windows® için: EMC ISIS/TWAIN sürücüler, PaperPort, Readiris Pro, Presto! BizCard; Mac için: Readiris Pro, Presto! PageManager.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here