Ana sayfa Donanım HP Photosmart Pro B880

HP Photosmart Pro B880

0

İleri amatör fotoğrafçılara müjde

HP Photosmart Pro B880
İleri amatör fotoğrafçılara yönelik yazıcı çözümleri portföyünü sürekli genişleten HP, Photosmart Pro B8850 fotoğraf yazıcısı ile dikkatleri çekmeye devam ediyor.
Bu ayki inceleme sayfalarımızın tek yazıcı konuğu olan Pro B8850, öncelikle modern görünümü, kolay kurulumu ve hızı ile beğenimizi kazanıyor. 
üstün performans ve parlak renklerle çeşitli teknolojik yenilikler içeren HP Photosmart Pro B8850, fotoğrafçılara profesyonel kalitede fotoğraflar elde etme olanağı tanıyor. Pro B8850, HP”nin A3+ Foto Yazıcı ürün grubunda HP Vivera mürekkeplerinin kullanıldığı ikinci yazıcı olarak dikkat çekiyor. “Elektrosterik Kapsülleme Teknolojisi”ni içeren yüksek kapasiteli HP Vivera mürekkep kartuşları çok zengin renkler ve hızlı kuruyan, nesiller boyu solmayan, suya dayanıklı fotoğraflar sunuyor. Pro B8850,  mat ya da parlak baskı için kartuş değiştirme ihtiyacını ortadan kaldıran HP Vivera mürekkepleri ile kaliteli siyah-beyaz baskıya olanak veriyor. HP Vivera mürekkeplerinin fotoğraf siyahı, mat siyah ve açık gri renkleri bulunuyor.

Tutarlı renkler ve profesyonel baskıya olanak tanıyan diğer yenilikler arasında, Elektrostatik Damla Tespiti (Electrostatic Drop Detection) ve temel kapalı döngü ayarı yer alıyor. Elektrostatik Damla Tespiti yazıcı kafası yönetim sistemi, kendi kendine inceleme ve temizlik yapıyor; yalnız bakıma ihtiyacı olan baskı ağızlıklarını temizleyerek atık oranını azaltıyor. Temel kapalı döngü ayarı teknolojisi ise, renk tutarlılığını korumak amacıyla baskı ayarlarını otomatik olarak değiştiriyor. Pro B8850, fotoğrafçılara yaratıcı içerikleri HP gelişmiş fotoğraf kağıdından tual gibi en fazla 0,7mm kalınlığındaki dijital güzel sanatlar malzemelerine kadar çok çeşitli ortamlar üzerinde istedikleri gibi basma olanağı sunuyor. HP Vivera mürekkeplerinin kullanıldığı baskılar, nesiller boyu süren üstün resim kalitesine sahip ve dayanıklı. Müşteri deneyimine odaklanan HP, tüm HP ürün gruplarında 1000″i aşkın HP ürünü için tam kapsamlı Mac sürücü desteği de veriyor. Mac OS X v10.5 Leopard uyumlu olarak sunulan HP Photosmart Pro B8850 de bu amaca hizmet ediyor ve Mac OS X v10.5″e ilave olarak, Mac OS X v10.3.9 ya da daha üstü; G4, G5 ve Intel Core uyumluluğu da sunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here