Ana sayfa Donanım HP Photosmart Premimum e-All-in-One

HP Photosmart Premimum e-All-in-One

0

Kullanıcıyı uğraştırmayan yazıcı…
 

Başlığa aldanıp da HP Photosmart Premium”un kullanıcıya hiçbir iş bırakmadığını düşünmeyin. Tabii ki, belirli bir çaba sarf etmeniz gerekiyor ama Premium bu çabayı en az seviyeye indiriyor. Model, adından da anlaşılacağı gibi “premium”ve adının getirdiği özelliklerle dikkat çekiyor.

HP Photosmart Premium sade fakat göz alıcı siyah görünümüyle dikkat çekiyor. ürünün üstünde durmamız gereken en önemli yönü ise ePrint. Bu özellikle herhangi bir bilgisayara ihtiyaç olmadan baskı alabiliyoruz. Bu özelliği kullanıcıların çok beğeneceğini düşünüyoruz. Düşünsenize, cep telefonunuzdan kablosuz bağlantıyı kullanarak baskı alabiliyorsunuz. Böyle bir şeyi kısa süre öncesine kadar hayal etmek bile zordu! (Tabii, şunu da hatırlatmak zorundayız: Kablosuz performansı, fiziksel ortama ve erişim noktasına olan uzaklığa bağlı)
 

hp photosmart premimum e-all-in-one
 
Kısa bölüme fazla bilgi sığdırmak zor ama bir de Premium”un yazdırma, tarama ve fotokopi performanslarına yer verelim: Cihazla dakikada 33 sayfa siyah-beyaz ve 32 sayfa renkli baskı alınabiliyor. Premium”la 33 sayfaya kadar fotokopi çekilebilirken en fazla 1200 dpi çözünürlükte tarama yapılabiliyor.

Macline”ın Satın Alma önerisi

HP Photosmart Premium, üstün özellikleriyle ve performansıyla bizden tam puan almayı başardı.
 

Notu: 5
Firma: HP
İyi haber: ePrint özelliği, estetik tasarım
Kötü haber: Nispeten yüksek fiyat
Fiyat: 430TL

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here