Ana sayfa Donanım HP Photosmart Plus B209a

HP Photosmart Plus B209a

0

Pratik kullanım, göz alıcı sonuçlar

HP Photosmart Plus B209a, hepsi bir arada, yani “all-in-one” da denilen, birçok fonksiyonu yerine getiren bir yazıcı. Bu ifade gerçekten de yazıcının özelliklerini sade bir şekilde tanımlıyor. HP Photosmart Plus B209a ile fotoğraf baskısı alma, belge tarama, doküman çıkışları alma ve fotokopi gibi işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Hepsi bir arada yazıcının, tüm bu işlemlerin altından başarıyla kalktığını da belirtelim.
Sade ve şık tasarımı, yazıcının ofis ve ev-ofis gibi ortamlarda estetik durmasını sağlayacak nitelikte. Kağıt besleme yuvaları ve tuşlar da ergonomik bir şekilde konumlanmış. HP Photosmart Plus B209a, kolay kurulum noktasında da tam puan alıyor. Birkaç dakika içinde yazıcıyı kurmanız mümkün oluyor. Yazılımlarla birlikte, 10-15 dakika içinde yazıcıyı kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Photosmart Plus B209a”nın 2.4 inç boyutundaki renkli ve dokunmatik LCD ekranından ana uygulamalara kolayca ulaşabiliyorsunuz. Diğer uygulamalara da ikonlar sizi yönlendiriyor ve daha eski modellerde olduğu gibi kafanız karışmıyor ve kendinizi menüler arasında kaybolmuş hissetmiyorsunuz.  Yazıcının hafıza kartlarını da desteklemesi, kuşkusuz fotoğraf çıkışları için çok önemli bir özellik. Tabii bunun yanında USB/ PictBridge bağlantısını da kullanabilirsiniz. Kullanmaya başladığınızda yazıcıya oldukça eğlenceli ve kullanışlı bir özellik eklendiğini de görüyorsunuz: Yazıcıda bulunan şablonları kullanarak, kolayca takvim, defter sayfası ve oyunlar için çıkışlar alabiliyorsunuz. Sudoku sevenlere duyurulur…
 

 

 

Fotokopi uygulamalarında, kolayca seçeneklerinizi belirleyip baskıyı başlatabiliyorsunuz. LCD ekran üzerinden istediğiniz çıkış sayısı, renkli ya da siyah-beyaz çıkış, basılan resmin boyutu gibi seçenekleri tıkladıktan sonra, yine LCD ekrandan baskıyı önizleme modunda görebiliyorsunuz. Tarama yaparken yazıcı taranan verinin nereye kaydedileceğini belirlemenizi istiyor. Bilgisayar, hafıza kartı ve USB sürücü seçeneklerinden istediğinizi seçiyorsunuz. Yine burada seçenekleriniz renk ve beyaz ayarı üzerinde oynayabilmenizi sağlıyor. Doküman baskılarında da basit seçenekler sizi bekliyor. Ana seçeneklerin altındaysa daha ayrıntılı seçenek menüleri bulunuyor ancak ana seçenekler kapsamlı ve sizi uğraştırmadan sık kullanılan opsiyonlar sunuyor.

Photosmart Plus,  fotoğraf baskılarında ise adına yakışır bir başarıya imza atıyor. Fotoğraflar hem hızlı, hem de kaliteli bir şekilde basılıyor. Renklerin canlılığı ve netlik, gerçekten etkileyici. Ancak baskı kalitesi Photosmart Plus”da sadece fotoğraflara özgü bir durum değil. Tüm baskılarda kaliteli ve istediğiniz koyuluk ve netlikte çıkışlar elde ediyorsunuz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here