Ana sayfa Donanım HP Photosmart Plus B209a

HP Photosmart Plus B209a

0

Pratik kullanım, göz alıcı sonuçlar

HP Photosmart Plus B209a, hepsi bir arada, yani “all-in-one” da denilen, birçok fonksiyonu yerine getiren bir yazıcı. Bu ifade gerçekten de yazıcının özelliklerini sade bir şekilde tanımlıyor. HP Photosmart Plus B209a ile fotoğraf baskısı alma, belge tarama, doküman çıkışları alma ve fotokopi gibi işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Hepsi bir arada yazıcının, tüm bu işlemlerin altından başarıyla kalktığını da belirtelim.

Sade ve şık tasarımı, yazıcının ofis ve ev-ofis gibi ortamlarda estetik durmasını sağlayacak nitelikte. Kağıt besleme yuvaları ve tuşlar da ergonomik bir şekilde konumlanmış. HP Photosmart Plus B209a, kolay kurulum noktasında da tam puan alıyor. Birkaç dakika içinde yazıcıyı kurmanız mümkün oluyor. Yazılımlarla birlikte, 10-15 dakika içinde yazıcıyı kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

HP Photosmart Plus B209a
Photosmart Plus B209a”nın 2.4 inç boyutundaki renkli ve dokunmatik LCD ekranından ana uygulamalara kolayca ulaşabiliyorsunuz. Diğer uygulamalara da ikonlar sizi yönlendiriyor ve daha eski modellerde olduğu gibi kafanız karışmıyor ve kendinizi menüler arasında kaybolmuş hissetmiyorsunuz.  Yazıcının hafıza kartlarını da desteklemesi, kuşkusuz fotoğraf çıkışları için çok önemli bir özellik. Tabii bunun yanında USB/ PictBridge bağlantısını da kullanabilirsiniz. Kullanmaya başladığınızda yazıcıya oldukça eğlenceli ve kullanışlı bir özellik eklendiğini de görüyorsunuz: Yazıcıda bulunan şablonları kullanarak, kolayca takvim, defter sayfası ve oyunlar için çıkışlar alabiliyorsunuz. Sudoku sevenlere duyurulur…
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here