Ana sayfa Donanım HP Photosmart D7460

HP Photosmart D7460

0

HP ile yüzyıllık baskılar artık hayal değil

HP Photosmart D7460
Dijital fotoğraf yazıcılarının performansları artıp fiyatları düştükçe, fotoğrafseverlerin ilgisini daha çok çeker oldular. Bu sektörün lider firmalarından HP de ev kullanıcılarına yönelik fotoğraf yazıcılarında kullanıcıları memnun etmeye devam ediyor. HP”nin yeni fotoğraf yazıcısı D7460, bu ürünlerden biri. Bu ayki inceleme sayfalarımızın tek yazıcı konuğu olan D7460, öncelikle modern görünümü, kolay kurulumu ve hızı ile beğenimizi kazandı. Kutu içeriğine USB kablosu da dahil olduğundan kurulum için kablo arama sıkıntısını yaşamadan kolayca baskı aşamasına geçtik.

Bu aşamada yüklediğimiz HP Photosmart Essential Yazılımı, hem fotoğraflarımızı basarken, hem de basacağımız fotoğrafların üzerinde düzeltme yaparken kullanabileceğimiz yararlı bir yazılım. D7460, 8,9 cm’lik (3,5 inç) etkileşimli dokunmatik ekranı ve SD/MS/CF/xD girişleri, Bluetooth® adaptörle birlikte bellek kartından baskı olanağı ile doğrudan baskı almanıza da olanak tanıyor. Dakikada 34 sayfaya kadar siyah, 33 sayfaya kadar renkli belge basan D7460″ın fotoğraf baskı hızı ise 10 saniye.

6 ayrı HP Vivera Mürekkep kartuşları ile nesiller boyu solmayan fotoğraflar basmanızı sağlayan D7460, 10×15 boyutundan, büyük panorama boyutuna kadar kenarlıksız (215x610mm) fotoğraflar almanızı sağlıyor.

64 MB belleğe sahip olan yazıcıda HP Photosmart 2.0 yazılımı ve HP Auto Sense teknolojisi bulunuyor. Yazdırılacak sayfaların sadece istenen kısımlarının seçilmesini sağlayan HP Akıllı Web Baskısı özelliği de dikkat çekici.

6 renkli ekonomik HP Vivera Mürekkepleri ile kaliteli renkli baskıya olanak tanıyan D7460, isteğe bağlı olarak ekonomik siyah kartuşlarla da kullanılabiliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here