Ana sayfa Donanım HP Photosmart D7460

HP Photosmart D7460

0

HP ile yüzyıllık baskılar

Dijital fotoğraf yazıcılarının performansları artıp fiyatları düştükçe, fotoğraf severlerin ilgisini daha çok çeker oldular. Bu sektörün lider firmalarından HP de ev kullanıcılarına yönelik fotoğraf yazıcılarında kullanıcıları memnun etmeye devam ediyor. HP”nin yeni fotoğraf yazıcısı D7460, bu ürünlerden biri. Bu ayki inceleme sayfalarımızın tek yazıcı konuğu olan D7460, öncelikle modern görünümü, kolay kurulumu ve hızı ile beğenimizi kazandı. Kutu içeriğine USB kablosu da dahil olduğundan kurulum için kablo arama sıkıntısını yaşamadan kolayca baskı aşamasına geçtik. Bu aşamada yüklediğimiz HP Photosmart Essential yazılımı, hem fotoğraflarımızı basarken, hem de basacağımız fotoğrafların üzerinde düzeltme yaparken kullanabileceğimiz yararlı bir yazılım. D7460, 8,9 cm’lik (3,5 inç) etkileşimli dokunmatik ekranı ve SD/MS/CF/xD girişleri, Bluetooth adaptörle birlikte bellek kartından baskı olanağı ile doğrudan baskı almanıza da olanak tanıyor. Dakikada 34 sayfaya kadar siyah, 33 sayfaya kadar renkli belge basan D7460″ın 10×15 ebatında fotoğraf baskı hızı ise sadece 10 saniye.

  üstün özellikleri ve 6 renkli ekonomik HP Vivera mürekkepleriyle nesiller boyu solmayan fotoğraflar basmanızı sağlayan D7460, 10×15 boyutundan büyük panorama boyutuna kadar kenarlıksız (215x610mm) fotoğraflar almanızı sağlıyor.

64 MB belleğe sahip olan D7460″da, HP Photosmart 2.0 yazılımı ve HP Auto Sense teknolojisi bulunuyor. Yazdırılacak sayfaların sadece istenen kısımlarının seçilmesini sağlayan HP Akıllı Web Baskısı özelliği de yazıcının dikkat çeken özelliklerinden.

6 renkli ekonomik HP Vivera mürekkepleriyle kusursuz renk kalitesi sunan D7460, isteğe bağlı olarak ekonomik siyah kartuşlarla da kullanılabiliyor. HP Premium Plus Fotoğraf Kağıdı ile nesiller boyu renklerini koruyan bir baskı kalitesi sağlanıyor. HP Yazdırılabilir Okul Kağıdı ise, müzik defteri, çizgili defter, grafik kağıdı gibi farklı formatlarda baskının alınmasına olanak tanıyor. HP D7460 ile kalıcı ve kaliteli baskılar elde edilebiliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here