Ana sayfa Haber HP, Photokina’da coşacak!

HP, Photokina’da coşacak!

0

HP, fotoğraf baskı firmaları ve laboratuarları için yeni teknolojiler, devrim yaratacak uygulama ve hizmetlerini Almanya”nın Köln şehrinde düzenlenecek Photokina 2012 Fuarı”nda görücüye çıkaracak

HP, Almanya”nın Köln şehrinde 18 – 23 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Photokina Fuarı”nda profesyonel fotoğrafçılar, laboratuarlar ve perakende fotoğrafçılık şirketleri için yeni gelir kapıları açan yazıcı, uygulama ve hizmet portföyünü tanıtacağını duyurdu. HP, HP mürekkepleri, malzemeleri ve teknolojileri sayesinde sunulabilen en son tekniklerin kullanıldığı uygulamaların yanı sıra HP Indigo baskı makinesi ve HP Designjet yazıcı yelpazesindeki ürünlerini de tanıtacak.
 
Fuarda, HP dijital baskı teknolojilerinin sunduğu görüntü kalitesini, esnekliği, yaratıcılığı ve iş fırsatlarını tecrübe etmesine imkan veren bir ortam sağlayacak. Photokina”da laboratuarlar, profesyonel fotoğrafçılar, baskı hizmeti sağlayıcılar (PSP’ler), perakendeciler ve ev içi baskı tüketicileri dâhil olmak üzere ticari fotoğrafçılık dünyasında faaliyet gösteren herkes HP”nin bu hizmetinden fuar alanında faydalanabilecek.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here