Ana sayfa Donanım HP Pavilion DM4 Beats Türkiye’de!

HP Pavilion DM4 Beats Türkiye’de!

0

HP, Pavilion DM4 Beats sürümü dizüstü bilgisayarı ile tüketicilere yönelik ultra taşınabilir dizüstü bilgisayar portföyünü genişletiyor

İnce hatlara sahip HP Pavilion dm4 BeatsTM Sürümü, boyut ve performans olarak Pavilion dm4″e benziyor. Ayrıca, BeatsTM serisinin göz kamaştıran siyah ve kırmızı tasarımını da yansıtan bu bilgisayar, BeatsTM Audio özelliği ile kullanıcılarını ses deneyiminde en yüksek seviyeye ulaştırıyor.
 

HP Pavilion dm4 BeatsTM Sürümü dizüstü bilgisayarın siyah dış yüzeyinde kırmızı BeatsTM logosu yer alıyor. Arkadan aydınlatmalı siyah klavyesi göz kamaştırıyor. Avuç içi desteği ise kullanıcıya pürüzsüz ve ipeksi bir hareket deneyimi sunuyor.

özel BeatsTM duvar kağıdı ve mikrofiber örtü içeren HP Pavilion dm4 BeatsTM Sürümü beraberinde 279 USD değerindeki kırmızı renkli BeatsTM Audio Solo kulaklıklar da hediye!
 

BeatsTM Audio teknolojisi, efsanevi sanatçı ve prodüktör Dr. Dre ve Interscope Geffen A&M Records başkanı ve Beats”in kurucularından Jimmy Iovine ile işbirliği içerisinde HP tarafından geliştirildi. Mart”ın son haftasından itibaren 1.399 USD + KDV başlangıç fiyatı ile satışa sunulacak.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here