Ana sayfa Donanım HP Officejet 150

HP Officejet 150

0

“All in One”, üstelik taşınabiliyor.
 

Dünyanın mürekkep püskürtme teknolojisine sahip ilk All-in-One yani hepsi bir arada yazıcısı HP Officejet 150 test merkezimizdeydi. Tabii test merkezimiz bu aygıta dar geldi, her yere gitti bizimle ve türlü ortamlarda etkileyici “mobilite” örnekleri sergiledi bu aygıt. HP”nin segment standartlarını belirleyen yenilikçi ürünlerinden biri durumundaki modeli Officejet 150″nin artıları kesinlikle çok miktarda. Bunun nedenlerinin başında yapıcı çizgilerinin heryere uyumlu olmasının yanı sıra yukarıda da bahsettiğimiz mürekkep püskürtme teknolojisi yatıyor. Bu teknolojiyi bu denli kompakt boyutlarda sunması ise aslında konunun tamamlayıcısı. Teknolojiye kısaca değinmek gerekirse mürekkep püskürtme teknolojisi, özellikle fotoğraf baskılarında çok daha iyi sonuçlar anlamına geliyor. Bu algoritma sayesinde çok daha iyi görseller ve daha canlı renkler sunabiliyor Officejet 150 size. özetle baskı kalitesi üst seviyede. üstelik tüm bu yeteneklerini inanılmaz bir hafiflik beraberinde, nereye giderseniz orada sizinle olarak yapabiliyor.
 

 
Kompakt tasarımın geldiği önemli noktalardan biri olduğunu belirtmekte fayda var. Gerek hafifliği gerek tutarlı görüntüsüyle beğenimizi kazandı Officejet 150. Peki bu özelliğin sonuçları bizleri nereye götürür? öncelikle ofis içi kullanımın yanı sıra ofis dışında da kullanılabilir. çünkü hem lityum iyon pille enerji kaynağına bağımlı değil, hem de net bir biçimde “taşınabiliyor.” örneğin bir şirket aracınızın arka koltuğunda yer alıp bir yandan da baskı alabiliyorsunuz. Mobilite açısından önem taşıyan Bluetooth özelliğinin sayesinde tabii ki. Bu şekilde örneğin tarafınıza gelen bir e-mail”deki PDF belgeyi Bluetooth”la HP Officejet 150″ye gönderip çıktı alabilirsiniz. Etkileyici!

 

HP Officejet 150, sahip olduğu Lityum iyon pili sayesinde sizi priz derdinden de kurtarıyor. Bu özelliğin bir avantajı da tam dolu pille yaklaşık 400 çıktı alabiliyor olmanız. Pil dayanıklılığı üst düzeyde. 5.99 inçlik dokunmatik bir de ekranı var Officejet 150″nin ve kolay kullanımlı bu faktör sayesinde işlemlerinizi daha hızlı şekilde yapabiliyorsunuz. Baskı yapacağınız zaman ekran arayüzündeki baskı ikonuna dokunmanız ve ardından kaç sayfa baskı alacağınızı belirlemeniz yeterli. HP Officejet 150 mobil kullanımı, enerji verimliliği ve üstün performansı ile yazıcı konusundaki algılara yeni bir bakış açısı getiren çok yetenekli bir aygıt.
 

 
Macline Satın Alma önerisi:Bir hepsi bir arada yazıcının bu denli mobil olmasın önemli bir avantaj. üstelik performansı da oldukça iddialı. Fiyat etiketi ise düşündürücü tek nokta.
www.hp.com.tr

Fiyatı: 799 TL
Artıları: Mobilite, baskı kalitesi
Eksileri: Fiyat etiketi biraz daha düşük olabilirdi.
Puan: 89

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here