Ana sayfa Haber HP”nin güçlü distribütör ağına Penta da eklendi !

HP”nin güçlü distribütör ağına Penta da eklendi !

0

PENTA , HP Baskı ve Görüntüleme Grubu”nun da Distribütörü

Dünya”nın lider bilişim teknolojileri üreticilerinden HP”nin Baskı ve Görüntüleme Grubu (IPG), Penta Bilgisayar güvencesiyle Türkiye”deki kullanıcılarla buluşuyor.

Türkiye”de 20 yıldır en güvenilir bilişim teknolojileri dağıtıcı firmalarından olan Penta Bilgisayar, farklı ürün gruplarını tüketicileriyle buluşturduğu lider bilişim teknolojileri üreticilerinden HP”nin Baskı ve Görüntüleme Grubu”nun da distribütörü oldu. Kanal organizasyonuna büyük önem veren lider marka HP, ürünlerinin daha geniş kitlelere ulaşması stratejisi doğrultusunda Penta Bilgisayar ile yeni bir sözleşmeye imza attı.

 

  HP

Türkiye genelinde yaygın bayi kanalı ile HP Baskı ve Görüntüleme ürünlerinin dağıtımını gerçekleştirecek Penta, bu sözleşme ile pazar payını da genişletecek. Gerçekleşen işbirliği ile HP”nin gerek ofis, gerekse de ev amaçlı kullanıma imkan tanıyan baskı ve görüntüleme grubu ürünleri bundan sonra Penta Bilgisayar farkıyla tüketicileri ile buluşacak. HP ile yapılan distribütörlük anlaşması ile ilgili olarak Penta Bilgisayar Sistemleri Tic. A.Ş. Genel Müdürü Sinan Güçlü, Penta Bilgisayar”ın 20. kuruluş yılında dünyanın en prestijli markalarının ürünlerini tüketicileriyle buluşturmaya devam etmekten duyduğu memnuniyeti belirtirken; “HP”nin farklı ürün gruplarının dağıtımını bu zamana kadar yürütüyorduk. Şimdi ise dağıtımını yaptığımız HP ürün gamlarının yanı sıra HP”nin pazarda lider olan baskı ve görüntüleme grubunu da bünyemize alarak ürün gamımızı çeşitlendirdik. Penta Bilgisayar”ın değer katan hizmet anlayışını, HP ürünlerinin verimliliği ve kalitesiyle birleştirmekten gurur duyuyoruz. Bu anlaşmanın her iki firmaya ve sektöre olumlu katkılarının olacağına eminiz” açıklamasını yaptı.

Penta
HP Baskı ve Görüntüleme Grubu ülke Müdürü Arzu İlhan Babaoğlu, `Bugüne kadar süregelen guçlu distribütör ağimiza Mayis 2011 itibariyle Penta’yı da ekliyoruz. Bu yeni isbirliğinin HP’nin köklü ekosistemine sağlayacağı katkıya inancimiz tam. Tüketicilerimize, yazici ve sarf malzemeleri pazarindaki genis ürün yelpazemizi, bugünden itibaren Penta’nin da katkilariyla sunmaya devam edeceğiz.` dedi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here