Ana sayfa Haber HP Megamix Yarışması Sonuçlandı!

HP Megamix Yarışması Sonuçlandı!

0

HP ana sponsorluğunda Etna Tanıtım tarafından düzenlenen
“HP Megamix Yarışması” sonuçlandı!

Yarışmacılar; sevdikleri parçaları uyumlu şekilde biraraya getirip, parça seçimi ve parçalar arası geçişlerdeki uyumları dikkate alınan bir megamix yaparak, yarışma birincisinin HP Envy 14 Beats ve M-AUDIO torq X Ponent DJ Kontroller / Ses Kartı ile ödüllendirildiği büyük ödül için kıyasıya yarıştı.
 

anıl uzel

ödül töreni yoğun ilgi ile 29 Ekim gecesi Babylon”da gerçekleşti. Büyük ödülün sahibini bulduğu gecenin sonunda, Avrupa”nın en önemli dubstep prodüktörü Pinch ile dubstep müziğin duayeni Kode9″ın kurucusu olduğu Darkstar etkileyici performansıyla davetlilere keyifli dakikalar yaşattı.
 

Başvuruların 15 Eylül”de başladığı yarışmaya katılan toplam 123 eser, titizlikle değerlendirildi. Jüri üyeliklerini Cenk Erdem, Cem Sarıoğlu, Ertuğ Ayık, Hakan Kurşun ve İskender Karfakis”in yaptığı megamix yarışmasında finale kalmayı başaran 34 eser ayrıca halk oylaması ile bir de kullanıcılar tarafından değerlendirildi. Yoğun katılımın gerçekleştiği toplam 3432 oy kullanılan yarışmada, Jüri&Halk oylamasıyla birlikte Anıl Uzel birinciliği elde ederek, büyük ödülün sahibi oldu.
 

Birincilik ödülü;
HP Envy 14 Beats notebook
M-AUDIO torq X Ponent DJ Kontroller / Ses Kartı
 

HP Megamix Yarışma Sonuçları:

1.Anıl Uzel
2.Onur Kaymak
3.Mustafa Erden
4.Ozan Yaşar Sarısoy
5.Ahmet Binarbaşı&Fatih Gültekin
 

Eserleri dinlemek için tıklayınız.

Tüm yarışmacılarımıza ve oylarıyla destekleyen katılımcılarımıza, yoğun ilgilerinden dolayı teşekkür eder, ödül almaya hak kazanan yarışmacımızı kutlarız.
 

Technotoday olarak siz müzikseverlerin desteğiyle yeni yarışmalarla karşınızda olacağız… Takipte kalın!..
 

ödül partisinden görüntüler diğer sayfalarımızda…

 

 

 

bahattin apak

 

 

 

 

ertuğ ayık

 

 

anıl uzel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here