Ana sayfa Donanım HP Laserjet Serisinde yeni ürünler

HP Laserjet Serisinde yeni ürünler

0

HP Professional ve Enterprise Yazıcılar

Laserjet ailesine katılan üç yeni yazıcı ürün çeşitliliğini artırıyor ve baskı konusunda tüm beklentileri karşılıyor. HP Instant-on (anında baskı) teknolojisi ile benzer ürünlere kıyasla yazıcı ilk çalıştırıldığında baskıya hazır hale gelme süresini ve uyku modundan çıkma süresini yüzde 50″ye kadar azaltıyor.  
  Bu yeni yazıcılardaki ilk sayfa çıktı hızı da aynı sınıftaki ürünlere oranla yüzde 50″ye kadar daha hızlı. Yüksek performans, gelişmiş tümleşik güvenlik özellikleri, canlı renklerde baskı kalitesi sayesinde, HP Color Laserjet 4525 yazıcı orta ve büyük ölçekli işletmeler için ideal çözümü oluşturuyor. Renkli yönetim panelindeki otomatik navigasyon yardımı özelliği ile kullanımı kolaylaştırırken, renkli baskıda dakikada 40 sayfa hızına ulaşıyor. HP Instant-on teknolojisi ile uyku modundan çıkarak ilk baskıyı 9,5 saniye gibi kısa bir sürede tamamlayan CP4525, sınıfındaki ürünlerden yüzde 50 daha az enerji tüketiyor.
Ayrıca, Gigabit Ethernet bağlantısı ile çok kullanıcılı ağlarda bekletmeden baskı yapabilme, HP Secure Hard Disk teknolojisiyle verileri koruma ve 512 MB geniş bellek ile baskı sıralama yapabilme gibi özellikler taşıyor. BT departmanı bulunmayan KOBİ”ler için tasarlanan HP Color Laserjet Professional CP5225 yazıcı, kartpostaldan postere kadar geniş bir aralıkta profesyonel kalitede baskı çözümü sunuyor. çok yönlü A3 baskıları düşük maliyetle gerçekleştiren yazıcı, tümleşik ağ özelliği sayesinde kolayca çok kullanıcılı ortamda kullanılabiliyor ve büyük boyutlardaki dosyalarla rahatça çalışabiliyor. Dakikada 20 sayfa renkli baskı yapabilen Color Laserjet Professional CP5225, özel teknolojileri ile maliyet kazancı sağlıyor. Büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan HP Laserjet Enterprise P3015, hızlı ve yüksek kapasiteli baskıyı gelişmiş güvenlik özellikleriyle tamamlıyor. Dakikada 40 adet A4 sayfa basabilen siyah beyaz yazıcı, uyku modundan çıktığında ilk sayfa baskısını 7,5 saniyede alıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here