Ana sayfa Donanım HP Laserjet ailesi büyüyor

HP Laserjet ailesi büyüyor

0

HP, KOBİ ve büyük ölçekli işletmelere yönelik Laserjet yazıcı serisini ikiye ayırıyor.

Eklenen yeni modeller kullanıcıların ihtiyaçlarına uyan yazıcıyı belirlemelerini kolaylaştırıyor. Küçük ve orta boy işletmeler için uygun fiyatlı,

hızlı ve yüksek kapasiteli yazıcılarını Laserjet Professional markası altında toplayan HP, büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaç duyduğu çok kullanıcılı, zengin yönetilebilirlik özelliklerine sahip ve iş sürecini hızlandıran yazıcıları ise Laserjet Enterprise markasıyla adlandırıyor.

 

 

Laserjet ailesine katılan üç yeni yazıcı da ürün çeşitliliğini artırıyor ve baskı konusunda tüm beklentileri karşılıyor. HP Instant-on (anında baskı)

teknolojisi ile benzer ürünlere kıyasla yazıcı ilk çalıştırıldığında baskıya hazır hale gelme süresini ve uyku modundan çıkma süresini yüzde 50″ye kadar azaltıyor Bu yeni yazıcılardaki ilk sayfa çıktı hızı da aynı sınıftaki ürünlere oranla yüzde 50″ye kadar daha hızlı. Bu özellikler toplam satın alma maliyetini ve baskının çevre üzerindeki olumsuz etkilerini azaltıyor.

Yeni yazıcılar kurumlar için gerekli olan hız, baskı kapasitesi ve yönetilebilirlik özelliklerinin yanı sıra, çevreye duyarlı teknolojiler de taşıyor. HP”nin Laserjet ailesine eklediği bu üç yeni yazıcı da ENERGY STAR® sertifikasını taşıyor ve bu özelliği taşımayan yazıcılara oranla yüzde 10 enerji tasarrufu sağlıyor.

 

 

HP Color Laserjet Enterprise CP4525

Yüksek performans, gelişmiş tümleşik güvenlik özellikleri, canlı renklerde baskı kalitesi sayesinde, HP Color Laserjet 4525 yazıcı orta ve büyük ölçekli işletmeler için ideal çözümü oluşturuyor. Renkli yönetim panelindeki otomatik navigasyon yardımı özelliği ile kullanımı kolaylaştırırken, renkli baskıda dakikada 40 sayfa hızına ulaşıyor.

HP Instant-on teknolojisi ile uyku modundan çıkarak ilk baskıyı 9,5 saniye gibi kısa bir sürede tamamlayan CP4525, sınıfındaki ürünlerden yüzde 50 daha az enerji tüketiyor. Ayrıca, Gigabit Ethernet bağlantısı ile çok kullanıcılı ağlarda bekletmeden baskı yapabilme, HP Secure Hard Disk teknolojisiyle verileri koruma ve 512 MB geniş bellek ile baskı sıralama yapabilme gibi özellikler taşıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here