Ana sayfa Haber HP, küresel sahtecilikle mücadeleye katıldı

HP, küresel sahtecilikle mücadeleye katıldı

0

Firma, sahtecilikle mücadele eden liderlik grubuna katıldı

Dünya genelinde sahtecilikle mücadele konusunda kararlılığını ortaya koyan HP, Uluslararası Ticaret Odası tarafından oluşturulan Sahtecilik ve Korsanı Durdurmaya Yönelik İş Eylemi (BASCAP) Küresel Liderlik Grubu”na katıldığını açıkladı.

Grubun bir üyesi olarak HP, sahtecilikle mücadele etmek ve herhangi bir şirketin veya sektörün tek başına gerçekleştirebileceğinden daha büyük bir kritik çoğunluk oluşturmak için BASCAP”nin gösterdiği, havuz kaynakları ve uzmanlıkların yanı sıra farklı endüstri, sektör ve ulusal sınırlardaki işletmeler arasında köprü kurma ve seferberlik yaratma çabalarını destekleyecek.
 

Küresel Liderlik Grubu, 2005 yılında görüşleri ve öncelikleri değerlendirmeleri için BASCAP üyesi CEO”lara ve diğer üst düzey yöneticilere yönelik bir forum olarak oluşturuldu.  BASCAP ayrıca, bu yöneticilerin küresel kitlelere hitap etmek üzere birlikte çalışmalarına ve kişisel toplantılar, mektuplar ve uluslararası medya aracılığıyla devlet bakanlarıyla ve yetkilileriyle doğrudan iletişim kurmalarına olanak sağlayan bir platform da sunmaktadır.

HP, yaklaşık on yıldır sahtecilik karşıtı uygulamalara yatırım yapıyor ve uzun bir süredir fikri mülkiyet haklarını koruma konusunda kararlılık gösteriyordu. HP”nin Türkiye”de çevre çalışmalarına bir başka katılımının Sahtecilikle Mücadele olduğunu vurgulayan Arzu İlhan Babaoğlu, “Sahte sarf malzemeleri zararlı uygulamalardan doğan maddeler içeriyor ve baskı kalitesi sebebiyle kağıt israfına sebep oluyorlar. Bu sebeple Sahtecilikle Mücadele Programı çevre çalışmalarımızda önem taşıyor.” açıklamasını yaptı.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here