Ana sayfa Donanım HP iş dünyasında başarı için renkli çözümler sunuyor

HP iş dünyasında başarı için renkli çözümler sunuyor

0

HP, renklerin iş dünyasındaki etkilerine dair yaptığı araştırmada rengin ticari faydaları konusunda önemli sonuçlar elde etti.
 

  Yapılan araştırmaya göre çalışanlar renkli e- postaları ve dokümanları siyah beyazlara oranla yüzde 55 daha fazla kullanırken, bu dokümanların içeriğini yine aynı oranda daha uzun süre akılda tutabiliyor. Renk kullanımı marka tanınırlığını yüzde 80″e kadar artırırken, renkli basılan faturaların erken ödenme oranı siyah beyaz faturalara göre yüzde 30 daha fazla. Renkli yazıcıların benimsenmesi geçen 10 yıl boyunca Avrupa’daki işletmelerde gözle görülür bir büyümeye sahne oluyor. Renkli baskı cihazlarının hızla azalan satın alım fiyatları ve renkli yazıcı özellikleri konusunda artan tüketici bilinci ile birlikte şirketler, renkli baskıların bir işletmeye kazandırdığı avantajları fark etmeye başladı.
IDC araştırmasına göre renk, profesyonel bir görünüm kazandırdığı ve iş dokümanlarının anlaşılması ve açıklığını geliştirdiğini için de tercih ediliyor. Kobilerin ihtiyaçlarına yönelik yeni renkli yazıcı modellerinin geliştirilmesi, iyi baskı hızı, kalitesi ve baskı tutarlılığı sunan uygun fiyatlı ürünler de tercihlerde büyük rol oynuyor. İş dünyasında renkli dokümanlarla çalışmak kaçınılmaz olarak görülüyor. HP, faaliyetlerinde renklerden en üst düzeyde yararlanmalarına yardımcı olmak için KOBİ”lere üstün özellikli ürünler sunuyor. Bu ürünlerin özellikleri arasında stok bilgisi, imaj kütüphanesi, tanıtım kitleri, baskı ön izleme yazılımı gibi birçok özellik bulunuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here