Ana sayfa Donanım HP ile yazıcılarda “hepsi bir arada”

HP ile yazıcılarda “hepsi bir arada”

0

Yazıcı, tarayıcı, fotokopi ve eFax özelliklerini tek bir cihazda sunan yeni HP ENVY 110 e-All-in-One ile teknoloji sınırlarında her şey bir arada…

HP”nin 2012″de piyasaya sunduğu en yeni ürünlerden olan ENVY 110 e-All-in-One, gerek teknik özellikleri gerekse şık ve dekoratif dizaynı ile baskı teknolojileri açısından dikkat çekici bir ürün konumunda yer alıyor. Yazıcı, tarayıcı, fotokopi ve eFax özellikli HP ENVY 110; kablosuz bağlantı, web ve uzaktan yazdırma da dâhil pek çok özelliği teknoloji özellikleri içinde barındırıyor. Ayrıca HP ENVY 110 e-All-in-One, oldukça şık bir dizayna sahip. Geniş ve yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranı ve e-All-in-One özellikleri ile kullanıcısına pratik bir şekilde baskı deneyimi yaşatan ENVY 110, görüntüleri yazdırmanın yanı sıra tarama ve kopyalama da yapabiliyor.
HP ENVY 110, otomatik kablosuz bağlantı ile kablosuz ağa bağlanabilmenin yanı sıra fotoğraf yazdırma imkânı da sunuyor. Ayrıca hızlı renkli fotokopi de çekebilen ENVY 110, görüntüleri ve günlük belgeleri tarayıp eFax özelliğini kullanarak telefon hattı olmadan faks gönderebiliyor. Orijinal HP mürekkepleri ile laboratuar kalitesinde fotoğraf ve doküman baskısı yapan ENVY 110, otomatik iki taraflı yazdırma özelliği sayesinde kâğıdın her iki yüzüne yazdırarak zamandan tasarruf ediyor. Bu özelliği sayesinde yüzde 50’ye varan oranda daha az kağıt tüketen ENVY 110 ile isteğe bağlı yüksek kapasiteli mürekkep kartuşuyla 3 kat daha fazla siyah veya 2 kat daha fazla renkli baskılı sayfa edinmek de mümkün.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here