Ana sayfa Haber HP ile Megamix Yarışması Başladı!

HP ile Megamix Yarışması Başladı!

0

Mega yetenekli HP Envy 14 Beats notebook sizi “megamix yarışması”na davet ediyor!
 

Müziğe ilgiyi sadece iyi bir dinleyici olmanın ötesine götürüp işin mutfağı ile de ilgilenmeye başladınız; HP size “mega” bir fırsat sunuyor… HP ana sponsorluğunda, Etna Tanıtımın düzenlediği HP Envy 14 Beats notebook “megamix yarışma” sı başlıyor!

HP sizden sevdiğiniz sanatçının veya sanatçıların parçalarını uyumlu şekilde biraraya getirip 4 dakikayı geçmeyen bir megamix hazırlamanızı bekliyor. Parça seçimi ve parçalar arası geçişlerdeki uyumunuz sizi, müzik performansınızı maksimuma taşıyacak olan HP Envy 14 Beats ve M-AUDIO torq X Ponent DJ Kontroller / Ses Kartı buluşturacak.
 

İşte size kendinizi gösterme fırsatı…


http://www.technotoday.com.tr/hpmegamix/

 

 

Yarışmanın Konusu
Yarışmacılar, sevdikleri sanatçı veya sanatçıların parçalarını uyumlu şekilde biraraya getirip 4 dakikayı geçmeyen ve içinde en az 5 şarkı bulunan bir megamix yapacaklar. çalışma yerli veya yabancı ayırt etmeksizin tek bir sanatçı veya birden fazla sanatçının parçalarından oluşturulabilir. Değerlendirme tür ayırt etmeksizin parça seçimi, sıralaması ve parçalar arası geçişlerdeki uyum dikkate alınacak ve ödüllendirilecektir.
 

Jüri üyeleri
Cem Sarıoğlu        Sound Dergisi
Cenk Erdem          Dj
Ertuğ Ayık             HP Türkiye
Hakan Kurşun       SAE
İskender Karfakis  Compel
 

ödül : HP Envy 14 Beats Edition
           M-AUDIO torq X Ponent DJ Kontroller / Ses Kartı
 

Yarışma Takvimi
Yarışmaya en son katılım tarihi : 11 Ekim 2011, Salı
Jüri değerlendirmesi – ön eleme : 13-15 Ekim 2011
Site üzerinden halk oylaması : 17 – 24 Ekim 2011
ödül töreni partisi : 27 Ekim 2011, Perşembe*

*Sonuçlar www.technotoday.com.tr“den 28 Ekim 2011 tarihi itibariyle takip edilebilir.
 

Kimler Katılabilir?
Yarışma, seçici kurul üyeleri dışında, albümü yayınlanmamış olması şartıyla amatör ve profesyonel tüm müzisyenlere açıktır.
 

Yarışmaya Nasıl Katılacağım?
Yarışmacılar eserlerini en geç 11 Ekim 2011, Salı tarihine kadar www.technotoday.com.tr”ye 4 dakikayı geçmemek kaydıyla mp3 formatında ve büyüklüğü,10 MB geçmeyecek şekilde yüklemeleri gerekmektedir.
 

Eserlerin Değerlendirilmesi
Değerlendirmede tür ayırt etmeksizin parça seçimi, sıralaması ve parçalar arası geçişlerdeki uyum gibi kriterler göz önünde bulundurulacaktır.

Yarışma şartnamesine uygun olarak hazırlanıp en geç 11 Ekim 2011, Salı tarihine kadar www.technotoday.com.tr”ye yüklenen eserler 4 jüri üyesi tarafından oylanarak ön elemeden geçirilecek. ön elemeden geçip finale kalan 30 eser, 17-24 Ekim 2011 tarihleri arasında www.technotoday.com.tr web sitesinden halk oylamasına sunulacak. Halk oylamasından çıkan sonuç 6. juri üyesinin değerlendirmesi gibi kabul edilip değerlendirmeye dahil edilecektir.

Yarışma şartnamesi için tıklayın.

 

 

Yarışma Şartnamesi

1- Yarışmaya katılım ücretsizdir.

2- Yarışmacıların, sevdikleri sanatçı veya sanatçıların parçalarını uyumlu şekilde biraraya getirip 4 dakikayı geçmeyen ve minimum 5 şarkıdan oluşan bir megamix hazırlamaları gerekmektedir. Bunun dışındaki çalışmalar yarışma jürisi tarafından dikkate alınmayacaktır.

3- Her yarışmacı yarışmaya en çok üç eserle katılabilir.

4- Yarışmanın son katılım tarihi 11 Ekim 2011, Salı”dir. Bu tarihten sonra www.technotoday.com.tr/hpmegamix sitesine eserleri yükleme imkanı verilmeyecektir.

5- Her aday kendisine ait özgün eserle katılmalıdır.

6- Yarışmacılar, yükledikleri performansın kendilerine ait olduğunu peşinen kabul eder. Yarışmacılar, aksi iddia ve tespit edilmesi durumunda ortaya çıkabilecek her türlü ihtilafın direkt ve tek muhatabının kendisi olduğunu, Etna”nın bu konuyla ilgili sorumlu tutulamayacağını beyan, kabul ve taahhüt eder.

7- Büyüklüğü maksimum 10 MB”ı geçen, 4 dakikadan fazla ve mp3 formatı dışındaki eserler yarışma dışı kabul edilir.

8- Yarışmaya katılan eserlerde stüdyo kaydı aranmamakla birlikte kabul edilebilir bir ses ve kayıt kalitesi talep edilmektedir.

9- Eserlerdeki herhangi bir hukiki sorumluluk eseri kendi adına siteye yükleyen katılımcıya aittir.

10- çeşitli güvenlik önlemlerine rağmen eserlerin site üzerinden izinsiz alınıp kullanılmasından Etna sorumlu değildir.

11- Yarışma katılımcıları eserlerini www.technotoday.com.tr/hpmegamix sitesine yükledikten sonra eserlerinin Etna tarafından kullanımına izin vermiş sayılır.

12- çeşitli nedenlerden dolayı Etna”nın, bunu önceden technotoday sitesinde duyurmak kaydıyla, yarışma takviminde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

13- Yarışmaya katılan bütün besteciler en az 18 yaşında olmalıdır. Eğer katılımcı 18 yaşın altında ise, ebeveynlerden birinin veya bir haminin yarışmaya katılıma izin verdiğine dair imzası gerekmektedir.

14- Yarışmaya Etna ve yarışma sponsorları çalışanları ile bunların birinci derece akrabaları katılamazlar. Katılıp ödül kazandıkları takdirde ise bu haktan yararlanamazlar.

15- Yarışma koşullarına uygun olmayan parçalar oylamadan önce site moderotörü tarafından siteden kaldırılır.

16- Yarışmaya sunulan performanslarının düzenlemesinin, herhangi bir üçüncü kişinin haklarını ihlal ettiği iddiasının ortaya çıkması halinde performansı www.technotoday.com.tr adresine yükleyen yarışmacı ilgili Meslek Birliklerine ve kişilere ödenmesi gerekli tüm bedeller de dâhil olacak şekilde her nevi sorumluluğunun kendisinde olduğunu beyan, kabul ve taahhüt eder. Böyle bir durumda, söz konusu hak ihlali iddialarının muhatabı ve ihlallerin sorumlusu tek başına performansı gönderen kişi/grup olacak ve söz konusu iddialardan Etna”yı ayrı tutacak olup, Etna”yı bu sebeplerle doğabilecek her türlü zararını tazmin edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

http://www.technotoday.com.tr/hpmegamix/

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here