Ana sayfa Donanım HP, hastanelere özel temizlik malzemelerine dayanıklı ürünlerini tanıttı!

HP, hastanelere özel temizlik malzemelerine dayanıklı ürünlerini tanıttı!

0

Laptop, hepsi bir arada PC ve monitörlerden oluşan yeni ürün grubu, hastane ortamlarında hastalıkların dağılmasını engellemek amacıyla kullanılan güçlü temizlik malzemelerine karşı dirence sahip. HP’nin Healthcare Edition laptopu bu aralar satışa çıkacakken monitörleri ve AIO, yani hepsi bir arada bilgisayarları yazın satışa sunulacak.

HP EliteOne 800 Healthcare Edition AIO masaüstü bilgisayar, 27 inçlik HP Healthcare Edition Clinical Review monitör ve HP EliteBook 840 Healthcare Edition laptop olmak üzere üç farklı ürün tanıtan firma, ürünlerinin sahip olduğu ayırt edici özellikleri de paylaştı. 

Laptop ile ilgili bir takım bilgileri verecek olursak, temizlik sırasında ekranı ve klavye tuşlarını devre dışı bırakmaya imkan tanıyan cihaz, kaza sonucu giriş yapılmasının önüne geçmiş oluyor. Bunun yanında hastane çalışanlarına destek amacıyla eklenmiş olan RFID kart okuyucu, laptopun eldivenlerle de çalışan dokunmatik yüzeyinin altında yer alıyor. Bu kart okuyucu sayesinde çalışanlar giriş çıkış işlemlerini kartlarını laptopun dokunmatik yüzeyine dokundurarak kolayca halledebilecekler. Laptop aynı zamanda güvenlik için bir parmak izi okuyucu, fiziksel olarak izole edilmiş bir güvenlik kontrolcüsü ve güvenlikli bir ekrana sahip. Bu güvenlikli ekran, laptopa karşıdan bakmayan kişilerin içeriği görmesine engel olarak gizli bilgilerin açığa çıkmasının önüne geçiyor. 

Hastane ortamına odaklanmış HP’nin üç farklı cihazından laptopun Mayıs ayında, monitör ve masaüstü bilgisayarın da Haziran’da satışa sunulacağı ifade edildi. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here