Ana sayfa Haber HP geleneği bozmadı

HP geleneği bozmadı

0

Teknoloji hizmetlerinde lider olarak 3. yılını tamamladı.

Türkiye, HP”nin kendi içinde yaptığı performans değerlendirmesi sonucunda MEMA Bölgesi Teknoloji Hizmetlerinde hem yeni iş geliştirme hem de satış sonrası servis mükemmelliği konularında yılın en iyi ülkesi ödüllerini kazandı. Bu başarı çerçevesinde, HP Türkiye Teknoloji Hizmetleri Müdürü Mehtap Akça ünal da EMEA Kurumsal Sunucu Veri Depolama ve Network Cihazları Servis Direktörü olarak atandı.

 HP Global”in müşteri memnuniyeti, çalışan memnuniyeti, maliyet kontrolü ve operasyonel mükemmellik alanında yaptığı değerlendirmelerde üç yıldır ard arda ödülleri toplayan HP Türkiye, 2009 yılında da “MEMA Bölgesi Teknoloji Hizmetlerinde Yılın ülkesi” ve “Yeni İş Geliştirme ve Satış Sonrası Servis Mükemmelliğinde Yılın ülkesi” seçildi .

HP Türkiye”nin gösterdiği başarıyı değerlendiren HP Türkiye Teknoloji Hizmetleri ülke Müdürü Nur Yolcu Nakipoğlu, söz konusu ödülleri iş ortakları ve müşterilerinin HP”ye duydukları güven sayesinde aldıklarını belirtti.

Uzun yıllardır HP Global’e üst düzey yöneticiler sağlayan HP Türkiye”nin başarıları bununla sınırlı kalmıyor. HP Türkiye”de Teknoloji Hizmetleri Müdürlüğü görevinde bulunan Mehtap Akça ünal, Teknoloji Hizmetleri Bölümünün MEMA (Afrika, Ortadoğu, Yunanistan ve İsrail) bölgesinde gösterdiği başarılar sonucu EMEA Bölgesi (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) Kurumsal Sunucu Veri Depolama ve Network Cihazları Servis Direktörü olarak atandı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here