Ana sayfa Ürün İnceleme HP Deskjet Ink Advantage 4645 inceleme

HP Deskjet Ink Advantage 4645 inceleme

0

 HP Deskjet Ink Advantage 4645

HP”nin all-in-one mürekkep püskürtmeli yazıcısı HP 4645, evde yada küçük ofislerde kullanmak için geliştirilmiş. Gelişmiş kablosuz desteği sayesinden evinizden ya da mobil aygıtınızdan fotoğraf ve belge yazdırma, belgeleri fakslama, taranan görüntüyü akıllı telefon ve tablete gönderme gibi birçok özellik sunuyor

Bir yazıcıyı kutusundan çıkardığınızda beraberinde bir sürü rehber, kullanım talimatları ve kartuşlar çıkar. Sıradan bir kullanıcı için en önemli şey, bu yazıcıyı en kolay bir şekilde kullanabilir hala getirmektir. 

Deskjet Ink Advantage”da biz bunu başarabildik. Kutusundan çıkarır çıkarmaz güç kablosunu bağlamanız, cihazı fiziksel olarak kurmanızın tamamlamasına yetiyor. Tabii eğer yedek kartuşlarınızı takmayacaksanız. 

Windows 7 ve sonrası, Mac OS X Lion ve sonrası işletim sistemlerinde yazıcıyla beraber gelen CD”den kurulum yapmanıza gerek kalmıyor. Yazıcının üzerinden kullandığınız ortak Wi-Fi kurulumunu yaptıktan sonra bilgisayarınız ve yazıcı kablosuz olarak eşleşiyor. Hepsi bu kadar ! 

Performans

Kablolu ve kablosuz olarak yaptığımız testte, kablosuz gönderdiğiniz bir dosya yazıcı tarafından 20-30 saniye beklemeyle ön belleğine alıp daha sonra yazdırmaya başlıyor. Kablolu kullanımda ise bu süre 5-6 saniye civarında. 

Deskjet Ink Advantage 4645’in baskı özelliklerine değinirsek; Siyah baskıda dakikada 8 sayfa, renkli baskıda ise 5 sayfa yazdırabilen cihaz, renkli belgelerde 1200×1200 dpi, siyah beyazda ise 1200×600 dpi çözünürlüğe ulaşabiliyor. 1200 dpi’da tarama işlemini gerçekleştirebilir. 

 

Kendisine ait 10 X 15 fotoğraf baskı kağıtlarına, yüksek çözünürlüklü bir fotoğrafınızı bastığınızda elde edeceğiniz sonuç çok tatmin edici olacak.  Yeni HP Deskjet Ink Advantage yazıcılarla birlikte yeni Orijinal HP mürekkepli kartuş serileri HP 650 ve HP 655 ile bu kalite sağlanıyor.

 HP Deskjet Ink Advantage 4645 kartuş

E-Print

Mobil cihazlarla da kullanılabilecek olan Deskjet Ink Advantage 4645, bunun için ePrint uygulamasına ihtiyaç duyuyor. Android ve iOS işletim sistemini kullananlar ePrint uygulamasını kullanabiliyorlar. Ancak Windows Phone platformunda bu uygulamanın bulunmaması üzücü.

Ink Advantage

Cihazın bu özelliği ile mürekkep sızıntılarından oluşabilecek tekrar baskı maliyetlerini ve kartuş tıkanmalarını engelliyor, böylece kartuştan tasarruf sağlanıyor.

Baskılarınızı minimum maliyete getiren yazıcı, standart yazıcıların maliyetine göre iki kata kadar daha fazla sayfa yazdırmaya olanak tanıyor. Deskjet Ink Advantage 4645, otomatik çift taraflı yazdırma ve kopyalama işlevleri sayesinde hem zaman hem kağıt tasarrufu sunuyor.

Deskjet Ink Advantage 4645, piyasada 279 TL civarında fiyat etiketiyle temin edebilir.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here