Ana sayfa Donanım HP Deskjet Ink Advantage 4615

HP Deskjet Ink Advantage 4615

0

Uygun fiyata “hepsi bir arada.”
 

Test merkezimizin bu ayki konuklarından biri HP’nin DekskjetInk Advantage 4615 model kodlu All-in-One yazıcısı oldu. Yazdırma, fotokopi, tarama ve faks işlevlerini içeriğinde barındıran All-in-One yazıcı, kolay kullanım başta olmak üzere şaşırtıcı hız gibi özellikleriyle dikkat çekiyor.Otomatik belge besleyici özelliği de önemli anekdotlardan biri. Bu özellik, kullanım açısından pratik bir yol sunuyor. Elinizde birçok sayfadan oluşan önemli bir belge var diyelim; bu belgenin acil bir şekilde kopyalarını almanız ve fakslamanız gerekiyor. İşte burada otomatik belge besleyici devreye giriyor ve sayfalarca belgeyi tarayıp, kolayca fakslamanızı sağlıyor. Böylece hem hızlıca işinizi görürken, hem de zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Baskı kalitesi
Sunduğu özellikler bakımından ön plana çıkan cihazın baskı kalitesine göz attığımızda muazzam sonuçlara ulaşıyoruz.Detaylı Bunun için ilk olarak renkli ve renksiz olarak çıktılar aldım. Şunu belirtmem lazım ki, 4615 yazdırma konusunda iyi iş çıkartıyor. Yaptığım denemelerde renkli resimler, düz yazı metinleri ve daha farklı içerikler denedim. Bunlar haricinde aynı şekilde fotokopi, tarama ve faks işlevlerini de test ettim. Memnun kaldığımı belirtmem lazım. Cihaz tüm işlevlerinde hızlı bir performans sunuyor ki, bunu belirtmeden geçemem. USB 2.0 bağlantısını kullanan cihaz, kolayca bilgisiyara bağlanıyor ve böylece verileri hızlı bir biçimde 4615″e aktarabiliyorsunuz. Genel olarak artı özellikleriyle öne çıkan yazıcıda, ne yazık ki HP”nin ePrint özelliği bulunmuyor. Bu eksi kısımlarından biri.
 


 
Başarılı performans
4615, ISO hızı olarak siyah renkte dakikada en fazla 8 sayfa, renkli olarak da en fazla 7.5 sayfa yazdırma imkanı sunuyor. Ayrıca yazıcıyı fotokopi olarak kullandığınızda, 4615 siyah metinlerde 300×300 dpi”ya, renkli metinlerde ise 600×600 dpi”ya kadar kopya çözünürlüğü sunuyor. Cihaz kullanışlı bir ekrana ve arayüze sahip. Grafik ekran düğmelerle birlikte yazdırma, kopyalama ve daha birçok seçeneğe ulaşmak için kolaylık sağlıyor. Seçenekler arasında boğuşmuyorsunuz, basit ve kısa yoldan istediğiniz işleve ulaşıyorsunuz.Bu açılardan da cihazdan memnun kaldım. Sonuca gelirsek HP”nin başarılı bir işe imza attığını söyleyebilirim. Eğer hızlı ve kolay kullanımlı bir hepsi bir arada yazıcı arıyorsanız, 4615″i tavsiye edebilirim.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here