Ana sayfa Donanım HP Deskjet Ink Advantage 2515

HP Deskjet Ink Advantage 2515

0

Hem tasarruflu hem de yüksek kaliteli hepsi bir arada yazıcı çözümü.
 

HP”nin Deskjet Ink Advantage 2515 model adlı hepsi bir arada yazıcısını test merkezimizde ağırladık. Uygun fiyatlı hepsi bir arada yazıcı kategorisinde konumlandırabileceğimiz aygıtın gerek kullanım gerekse kaliteye dair özellikleri oldukça başarılı. Şimdi detaylara göz atıyoruz. İlk olarak yazıcınızı kutudan çıkardıktan sonra yalnızca birkaç dakika içerisinde kurup kullanmaya başlayabilmeniz büyük kolaylık. Derli toplu bir ilk intiba olduğunu vurgulamak gerekiyor. Cihaz makul ve minimalist ölçilerde ve fazla ağır değil, yaklaşık 4 kg ağırlığında. Cihazın ön yüzündeki yerleşik 2.8 cm”lik tek renkli grafik ekranı baskı, tarama ve kopyalama araçlarına kolayca erişmenize ve yazıcının tüm işlerini rahatça takip etmenize olanak tanıyor.
 

 
HP Deskjet Ink Advantage 2515 All-in-One serisi, kolay yazdırma, tarama ve kopyalama için diğer birçok yazıcıya kıyasla daha düşük fiyata daha fazla baskı yapabiliyor. Kullanıcılar yazıcının grafik ekran kolaylığı sayesinde hızlı kurulumun, sezgisel çalışmanın, belge yazdırmanın, fotoğraf taramanın, renkli kopyalamanın ve diğer birçok işlevin kolayca yerine getirilmesinin keyfini çıkarıyor. Advantage 2515 ile diğer AiO yazıcılara kıyasla daha düşük fiyata daha profesyonel kalitede baskı elde edebiliyorsunuz. Orijinal HP mürekkeplerini kullanarak lazer kalitesinde siyah metin ve canlı renklerle yüksek kaliteli belgeler yazdırabiliyorsunuz. HP”nin bu AiO çözümü ile bir yazıcıdan beklenebilecek işlerin çok daha fazlasını yapabiliyorsunuz. Web sayfalarını yazdırmak, fotoğraf taramak, yazışma kopyalamak gibi işleri hızlıca yaparken el ilanları, broşürler, sunumlar ve pazarlama malzemelerini çok kısa sürelerde oluşturabiliyorsunuz.

HP Deskjet Ink Advantage 2515 ile dakikada 8 sayfa siyah ve 5 sayfa renkliye kadar ISO (lazerle karşılaştırılabilir) hızlarında günlük belgeler yazırabiliyor. İlk sayfa çıkışı ise siyah çıkış 17 saniye verenkli için 23 saniye kadar kısa bir süredegerçekleşiyor. 2 adet baskı kartuşuyla gelen yazıcıda siyah ve üç renkli için birer adet kartuş bulunuyor. Yazıcının Mac uyumluluğunun yanı sıra Windows uyumluluğu da bulunuyor. Energy Star sertifikalı HP Deskjet Ink Advantage 2515 ile işlerinizi en hızlı şekilde yapma ayrıcalığından faydalanırken enerji maliyeti endişesi de taşımıyorsunuz. Bu günümüzün en önemli gerekliliklerinden biri.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here