Ana sayfa Donanım HP DesignJet T1200

HP DesignJet T1200

0

Maksimum esneklik, üstün performans

HP”nin DesignJet T1200 yazıcısı, prodüksiyon süreçlerini yöneten çalışma grupları için, sessiz bir çalışma ortamı ve güçlü özellikler sunan, profesyonel bir ürün. 3D CAD gibi tasarım görselleştirme uygulamalarının gelişimi, HP DesignJet T1200 gibi ürünlerin gerekliliğini de artırıyor. örneğin mimarlık ofislerinde tasarlanan projelerde çizgiler, karmaşık 3D çizimler ve metinler bir arada bulunuyor. Ayrıntıların netliği ve kalitesi, projenin başarısında büyük rol oynuyor. Bu aynı zamanda reklam ajansları ve dijital baskı üzerine çalışan tüm ofisler için geçerli. DesignJet T1200″ün performansı da böyle projelerde çalışan ofislerin ihtiyaçlarını karşılamak için kesinlikle yeterli.
HP, 20 yılı aşkın süredir ürettiği DesignJet markalı ürünlerle, inkjet yazıcı pazarında ilk akla gelen isimlerden biri. Markanın başarısı, yeni özellikleri, çalışma ortamının verimliliğine olan katkısı, baskı hızı ve kalitesi ile DesignJet T1200 ile devam ediyor. 10 ve daha fazla çalışanın yer aldığı çalışma grupları için ideal özelliklere sahip olan yazıcı, hızlı kurulum, sürekli yazdırma ve ağdan paylaşım fonksiyonlarıyla az zamanda daha fazla iş yapılabilmesini sağlıyor.

 

 

Orta ölçekli CAD/GIS çalışma gruplarında, tek bir yazıcıda iki yazıcı varmış gibi verimi iki kat artırmanızı sağlayan DesignJet T1200″ün en önemli özelliği, kuşkusuz iki çevrimiçi ruloya sahip olması. Bunun önemi, prodüksiyon sürecinin yönetiminde, yazıcıya hem fotoğraf, hem de çizim gibi farklı tür çalışmaların aynı anda yazıcıya gönderilmesinin gerekmesinde yatıyor. Tek ruloya sahip olan yazıcılarda, aynı anda iki farklı işin gönderilmesi sorunlara yol açabiliyor ve projeleri geciktirebiliyor. Ancak HP DesignJet T1200″ün çift ruloya sahip olması, yazıcıya farklı işlerin aynı anda gönderilebilmesini sağlıyor. Yazıcı, saniyeler içinde rulolar arasında değişiklik yaparak çıkışları hazırlıyor. HP bunu “Akıllı Geçiş Ssistemi” olarak tanımlıyor. DesignJet bunun yanı sıra tekli kağıtlara da baskı yapabiliyor, böylece istediğiniz şekilde baskı alabilmeniz mümkün oluyor. 32 GB belleğe sahip olan HP DesignJet T1200, büyük dosyaları direkt olarak yazıcıya gönderebilmenizi sağlıyor. örneğin vektör bazlı bir PDF dosyasının tümü bir kerede belleğe alınarak basılıyor ve bu da zamandan önemli ölçüde tasarruf ettiriyor. Bellek yükünü bu şekilde üstüne alan yazıcı, çalışma ortamındaki iş istasyonlarını da hem işlemci, hem de bellek konusunda rahatlatmış oluyor. Ayrıca birden çok işin, 160 GB”lık sabit diskte sıralanarak saklanabildiğini de belirtelim. Kullanışlı önden yüklenen üst rulo ve ortam uzunluğu izleme özelliği ile sürekli yazdırma yapmayı mümkün kılan HP DesignJet T1200, baskı hızı konusunda da beklentilerin çok üstünde. HP Anında Yazdırma Yardımcı Programı ve dahili Web sunucusu sayesinde, herhangi bir uygulamayı açmadan toplu dosyaları yazdırmanız da mümkün.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here