Ana sayfa Donanım HP’den yeni dijital baskı çözümleri

HP’den yeni dijital baskı çözümleri

0

HP beş yeni dijital baskı makinesi ile inovatif baskı çözümlerini İsviçre”de tanıttı

HP, yeni dijital baskı sistemleri İsviçre”nin Luzern şehrindeki Messe fuar alanında gerçekleştirilen Hunkeler Innovationdays”de tanıtıldı. Kitap, gazete basım tekniklerinden reklam dokümanlarına ve kişiselleştirilmiş doğrudan postaya kadar uçtan uca çözümler sunan yeni HP dijital baskı sistemleri, matbaa dünyasına özgün bir bakış açısı kazandırmakla birlikte matbaacılara uygulama zenginliği de vadediyor.

Hunkeler POPP6 kesme ve istifleme makinesi ile aynı hat üzerinde çalışan HP Indigo W7250 Dijital Baskı Makinesi HP standında (PO8) katılımcıların beğenisine sunuldu. Aynı standda yapılan interaktif tanıtım gösterisi kapsamında, HP T-serisi Renkli Mürekkep Püskürtmeli Web Baskı Makinesi görücüye çıkarken başka bir Hunkeler POPP6 makinesinde de, önceden T-serisinde basılmış rulolar kesilip istiflendi. Standda aynı zamanda, HP”nin çok yönlü baskı sistemlerini ve yeni teknolojilerini temsil eden renkli ve mono baskılarla elde edilmiş kitaplarla birlikte doğrudan posta, tanıtım materyalleri ve gazete gibi farklı baskı sistemlerini içeren koleksiyonlar da yer aldı.
 

Konuya ilişkin olarak EMEA HP Doğrudan Pazarlama, İşlemsel Yayınlar Bölge Pazar Müdürü Paul Randall, “Yayıncılar için iş modelleri her geçen gün değişmeye devam ederken, kitap, doğrudan posta, tanıtım materyalleri ve gazete baskıları için inline ve offline rötuş seçenekleri sunan ve günümüzde iş dünyasının talep ettiği şekilde tasarlanan yepyeni esnek çözümler de aynı hızla sektörü dönüştürmeye başlıyor. Hunkeler Innovationdays, HP”nin baskı dünyasına yönelik en yeni çözümlerini vitrine çıkarabileceği en uygun platform” açıklamasında bulundu. HP ve HP”nin sunduğu kitap, doğrudan posta kampanyaları ve tanıtım çözümleri ile ilgili daha detaylı bilgiyi www.hp.com/go/graphicarts, www.hp.com/go/publishing, www.hp.com/go/directmail adreslerinden edinebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here