Ana sayfa Donanım HP’den mobile çalışanlar için Elite 1000 Serisi

HP’den mobile çalışanlar için Elite 1000 Serisi

0

İşin nerede ve nasıl yapıldığı fikri hızla değişiyor; artık işin yüzde 54’ü ofis dışında yapılıyor ve ev ofis saatlerinin iki yıl içerisinde yüzde 150 oranında artması bekleniyor. Bu değişim, yeni neslin istekleri üzerine yaşanıyor ve bu grubun yüzde 88’i teknolojinin çalışma yaşamlarına entegre edilmesini bekliyor. Aynı grup, teknolojinin verimliliğinin ve iş süreçlerinin geliştirmesini istiyor; bununla birlikte, işbirliği gibi belirli alanlar yeterli seviyede değil, yeni neslin yüzde 59’u mevcut çözümlerden memnun olmadıklarını belirtiyor. Ayrıca teknoloji kullanımındaki artış ile birlikte güvenlik endişeleri de arttı.

 

Bu verilerden hareketle, HP’nin en büyük küresel ortak konferansı HP Reinvent’te, HP”nin yenilikçi ekranlar ve aksesuarlar ile birlikte, yeni birinci sınıf ticari dizüstü bilgisayarların ve hepsi-bir-arada ürünlerinin (AiO) tanıtımı gerçekleşti. Konferansta ayrıca insanların çalışma ve yaşama tarzları için çözümler tasarlama vizyonunun ana hatları belirlendi. Yeni HP Elite 1000 Serisi ve video konferans çözümleri, ofisin geleneksel dört duvarının ötesinde daha fazla üretkenlik, ilham ve fikir alışverişinde bulunmak için tasarlanmış. 

HP Elite 1000 Serisi, ince ve hafif tasarımlar, yüksek performans, endüstrinin en parlak görüntüleri ile ve MIL-STD testini geçebilen dayanıklılıkta ürünlerden oluşuyor. Elite 1000 Serisi, bir düğmeye dokunarak aramaları kolayca yönetebilen yerleşik tuşlar, Skype Kurumsal sertifikaları, Audio by Bang & Olufsen, HP Audio Boost, optimize ses ve video görüşmeleri için HP Noise Cancellation ile işbirliği ve bağlantı için optimize edilmiş.

 

Serideki yeni ürünler:
•    Dünyanın en ince ve en hafif dönüştürülebilir ticari bilgisayarı iddiasında olan HP EliteBook x360 1020 G2, verimliliği en üst düzeye çıkarmak için beş farklı mod ve mürekkep özelliği, isteğe bağlı HP SureView ve çeşitli özelliklerde 700-nit parlaklıkla dizüstü bilgisayarı ekranına sahip. Ekim ayında 1.299 Euro”dan satışa sunulması bekleniyor.

•    HP EliteBook 1040 G4, vPro  teknolojisine sahip Intel Core i7 Dört çekirdekli İşlemciler, isteğe bağlı WWAN ve uzun pil ömrü ile en zorlu görevleri yönetebilen, çok güçlü ve ince 14-inçlik bir dizüstü bilgisayar. Ekim ayında 1.249 Euro”dan satışa sunulması bekleniyor.

•    HP EliteOne 1000 AiO, video konferans için 2 MP’lik çift taraflı açılır pencereli bir web kamerası ile işbirliği için üretilen dünyanın ilk AiO’su. Bu AiO, 7. Nesil Intel Core i7 65W işlemci ve isteğe bağlı Intel Optane belleğe sahip. 23,8 inç FHD, 27 inç 4k ekran ve 34 inç çapraz kavisli ekran da dahil olmak üzere üç ekran seçeneği mevcut. Dergiyi baskıya hazırladığımız sıralarda 999 Euro”dan satışa sunulması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here