Ana sayfa Haber HP’den kurumlara para iade garantisi

HP’den kurumlara para iade garantisi

0

Yönetilen Baskı Hizmetleri (Managed Print Services) uygulamasına para iadesi garantisi

HP, kurumların mevcut içerik patlaması içerisinde seyrederken, maliyetlerini düşürüp, üretkenliklerini artırmalarını sağlayacak baskı makinelerini bulmalarında yardımcı olacak yeni bir “Yönetilen Baskı Hizmeti” tanıttı. HP, bu teklifle zorlu bir ekonomide yüzde dörtlük bileşik bir büyüme oranı yakalayan Yönetilen Baskı Hizmetleri”nin (MPS) pazarda 18,7 milyara ulaşmasını amaçlıyor. Şirket aynı zamanda büyümesini de – şu anda MPS pazarının oranından iki kat fazla – dışarıdan ölçülebilir sonuçlar veren hizmetler sunarak hızlandırmak istiyor. Daha verimli çalışmak ve maliyetleri azaltmak isteyen kurumlar için HP Baskı Para ‹adesi Garantisi risksiz bir tasarruf yöntemi.  

Sektör uzmanlarının tahminine göre, tipik bir işletme baskı ortamında basılı kopya maliyetleri için harcanan her bir dolara karşılık, basılı belgelerin yönetimine 9 dolar daha harcanıyor. Küresel işletmelerin bu yıl baskıya 172 milyar dolar harcayacağı düşünüldüğünde, bu bilgilerin yönetilmesiyle ilgili maliyetlerin sarsıcı olması bekleniyor.

HP, MPS fırsatlarıyla şirketlere toplam baskı maliyetlerinden yüzde 30″a kadar tasarruf imkanı vermektedir; bir şirket için yapılan tahminlere göre, baskı için harcanan enerjide yüzde 75 tasarruf yapılmıştır. Yönetilen Baskı Hizmetleri (Managed Print Services) uygulaması kullanan kurumlar 12 ay içinde hedeflenen tasarrufu gerçekleştiremezse, HP para iadesi garantisi kapsamında olacaklar.

Grafik bakımından zengin olan baskıların ve reklam afişlerinin yanı sıra bir mikro site olan www.hp.com/guarantee görücüye çıkarak işletmelerin şirketin para iadesi garantisinden faydalanırken HP ile sahip olabilecekleri maliyet ve yazıcı enerji tüketim maliyetlerine vurgu yapmaktadır. HP”nin genişletilmiş görüntüleme ve baskı fırsatları hakkında

www.hp.com/go/HPMPSAcceleration2009 adresindeki çevrimiçi baskı aracından ve Twitter”da HP_IPG handle üzerinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here