Ana sayfa Haber HP’den kapsamlı çözümler

HP’den kapsamlı çözümler

0

HP çözüm ve Deneyim Merkezi, HP müşterilerine ücretsiz arıza tespiti ve eğitim hizmetleri sunuyor

Aralık 2011″de Avrupa bazında ilk olarak İstanbul”da başlatılan ve en üst düzeyde müşteri memnuniyetinin sağlanması hedeflenerek açılan HP çözüm ve Deneyim Merkezi, hizmet vermeye başladığı günden bu yana yaklaşık 50 bin müşteri tarafından ziyaret edildi. 20 binin üzerinde HP ürününe bu merkezde onarım hizmeti sunulurken ayrıca HP müşterilerine danışmanlık, ücretsiz arıza tespiti ve eğitim hizmetleri de verildi.
 


Tüm HP müşterilerine ücretsiz arıza tespiti
HP çözüm ve Deneyim Merkezi, HP bilgisayarları ile ilgili desteğe ihtiyaç duyan tüm müşterilerinin en güvenilir çözüm adresi olarak öne çıkıyor. HP Care Pack Servisleri ile HP bilgisayarların garantisi 1 yıl uzatılabiliyor. Performance Plus servisi ile HP müşterilerinin bilgisayarlarını en iyi performansında kullanabilmesi sağlanıyor ve Veri Taşıma Servisi ile HP bilgisayarlardaki kişisel verilerin bir başka ortama taşınabilmesi sağlanıyor. üstelik tüm HP bilgisayar sahipleri HP çözüm ve Deneyim Merkezi”ne gelerek “ücretsiz” arıza tespit servisinden faydalanabiliyorlar. Garantisi sona ermiş bilgisayarlar için HP Teknoloji Uzmanları arıza tespitlerinin ardından onarım için özel fiyat teklifi sunuyor.
 

HP Teknoloji Uzmanlarından ücretsiz eğitimler
HP Teknoloji Uzmanları, HP müşterilerini kullandıkları cihazların teknolojilerine dair bilgilendirmek ve eğitmek için ücretsiz grup eğitimleri düzenliyor. Salı günleri HP Bilgisayarınızı Tanıyın etkinliğinde HP kullanıcılarına ürünlerini nasıl en yüksek performansta kullanabilecekleri öğretilirken Perşembe günleri gerçekleştirilen Windows 8 Eğitimi”nde de Windows 8 işletim sistemi tüm yönleriyle katılımcılara aktarılıyor. Dileyen HP müşterisi sembolik bir ücret karşılığında HP Teknoloji Uzmanı ile 30 dakikalık birebir “Kişisel Destek Servisi” hizmetinden yararlanabiliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here