Ana sayfa Haber HP”den ilk bulut bilişim mükemmeliyet merkezi!

HP”den ilk bulut bilişim mükemmeliyet merkezi!

0

HP, EMEA bölgesinde ilk bulut bilişim mükemmeliyet merkezi”ni tanıttı

HP, EMEA bölgesindeki ilk HP Bulut Bilişim Mükemmeliyet Merkezi”nin Computacenter Almanya”da kurulduğunu duyurdu. HP Bulut Bilişim Mükemmeliyet Merkezleri, çözüm ortaklarının bulut bilişimin kurumlara sunduğu yararları demo uygulamalarıyla gösterebilecekleri bir ortam sağlıyor.
HP CloudSystem Matrix, HP 3PAR Depolama Sistemi ve Matrix İçin Bulut Bilişim Hizmetleri Otomasyonu”nu kuran Computacenter Almanya, artık kurumlara uçtan uca bulut çözümlerinin yararlarını kapsamlı olarak sergileyebilecek.
 

Computacenter Almanya Yönetim Kurulu üyesi Reiner Louis, “EMEA Bölgesindeki ilk HP Bulut Bilişim Mükemmeliyet Merkezi”ni açmaktan mutluyuz. Bulut bilişim teknolojinin kullanılma biçimini değiştiriyor. Kurumlara yardımcı olacak bir dizi çözüm mimarı ve mühendisimiz mevcut ve bu yeni merkez bulut bilişimin gerçek gücünü göstermemizi sağlayacak” dedi.
 

HP EMEA Bütünleşik Altyapılar Kanal Müdürü Barbara Hallmanns da konuyla ilgili açıklamasında şunları ifade etti: “HP Bulut Bilişim Mükemmeliyet Merkezleri, EMEA Bulut Satış Kanalı programınızın ayrılmaz bir parçası. Satış ortaklarımızın ofislerini bulut demo merkezlerine dönüştürebilmeleri için altyapı çözümleri sağlamaya devam edeceğiz. İlk merkezimizde Computacenter Almanya ile çalışmak ve bölgede bu gibi birçok merkez açmak için sabırsızlanıyoruz.”
 

Bulut bilişim herkesin her an, her yerden internete bağlı olduğu günümüzde 7/24 Yaşayan Kurumlara büyük avantaj sağlıyor ve HP Yazılım Grubu ile çözüm ortaklarının en büyük önceliğini oluşturuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here