Ana sayfa Donanım HP”den en küçük renkli lazer yazıcı

HP”den en küçük renkli lazer yazıcı

0

HP”nin tüketicilerle buluşturduğu LaserJet Pro 100 Renkli MFP M175nw model yazıcısı KOBİ”lerin verimlilik ve etkinliklerini artırmalarına yardımcı olacak

İstanbul, 19 Temmuz 2011 – HP, LaserJet segmentinde yer alan en küçük çok fonksiyonlu renkli lazer yazıcısını satışa sundu.
HP LaserJet Pro 100 renkli MFP M175nw

KOBİ”ler için ideal özelliklere sahip olan HP LaserJet Pro 100 renkli MFP M175nw, profesyonel baskı kalitesinin yanı sıra hem zaman hem de maliyet etkin işlevselliği ile son derece tasarruflu bir ürün olarak ön plana çıkıyor.

Aynı zamanda, kopyalama ve tarama da yapabilen bu çok fonksiyonlu yazıcı, tüm kompakt özellikleri ile bir yazıcının stratejik bir yatırım haline gelmesini mümkün kılıyor.

Hem zamandan hem de paradan tasarruf!

358$ + KDV fiyatıyla satışa sunulan HP LaserJet Pro 100 renkli MFP M175nw sahip olduğu Auto-Off ve Instant-on teknolojisi sayesinde verimli çalışma ve enerji tasarrufu sağlıyor.
Yazıcı, hem kablolu hem de kablosuz ağ ile internete bağlanma imkânıyla rakip lazer yazıcılarla karşılaştırıldığında işyerinde zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor. üstelik yazıcının sahip olduğu ePrint teknolojisi sayesinde kullanıcılar, mobil olarak her yerden baskı alma imkânını elde etmiş oluyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here