Ana sayfa Donanım HP”den dünyanın ilk web bağlantılı yazıcısı

HP”den dünyanın ilk web bağlantılı yazıcısı

0

Touchsmart web özellikli HP Photosmart Premium ile tüm dünya parmaklarınızın ucunda

  HP, dünyanın ilk web bağlantılı ev yazıcısı olan TouchSmart web özellikli HP Photosmart Premium”un tanıtımını gerçekleştirdi. TouchSmart web özelliğine sahip HP Photosmart Premium, HP baskı uygulamalarını içeren yepyeni bir web tabanlı baskı platformu sunuyor. İnternete bağlanan diğer cihazlar gibi, geniş TouchSmart panelinden görüntülenebilen bu uygulamalar da, kullanıcıların anında eğlence veya bilgi alma amaçlı kişisel içeriklere bağlanmasına olanak tanıyor.
 
Yazıcıya önceden yüklenmiş uygulamaların yanı sıra, tüm kullanıcılar ilgi ve ihtiyaçlarına uygun olan yeni uygulamaları indirebiliyorlar. Kullanıcılar tek bir dokunuşla popüler web noktalarına göz atıp, görüntüleyebiliyor, seçtikleri yazdırma uygulamasına dokunarak, istedikleri içeriği okunması kolay bir formatta özelleştirip yazdırabilecekleri bir web sayfasına bağlanabiliyorlar.
Bu yeni isteğe bağlı içeriğin öncüleri olarak, Google, USA Today, Fandango, Coupons Inc., DreamWorks Animation, Nickelodeon, Web Sudoku ve Weather News Inc. dünyadaki ilk baskı uygulamaları ortakları olacaklar.

Bu uygulamalar sayesinde kişiler, kendilerine özel günlük haberlere, haritalara, kuponlara, boyama sayfalarına, sinema biletlerine, yemek tariflerine, kişisel takvimlere ve çok daha fazlasına, sadece bir dokunuşla ücretsiz erişim sağlayabilecekler. Kullanıcılar bunların yanı sıra projelerine HP Creative Studio”dan erişebilecek ve 2009″un sonlarından itibaren kendi baskı uygulamalarını yaratabilecek ve paylaşabilecekler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here