Ana sayfa Donanım HP’den baskı stratejileri

HP’den baskı stratejileri

0

HP Baskı ve Görüntüleme Grubu, yarının bilgi işlem yöneticilerine özel, sahip oldukları stratejik rollere dikkat çeken bakış açılarını basına sundu

HP Baskı ve Görüntüleme Grubu”nun (IPG) duyurduğu mobil yazıcıdan Bulut Bilgi İşlem”e kadar uzanan çok çeşitli bilişim teknolojileri, bilgi işlem yöneticilerinin “sosyal” yeteneklerine daha önce görülmemiş bir önem kazandıracak. Bu tarz teknolojik gelişmelerin, bilgi işlem yöneticilerinin rolünü tümüyle değiştirerek; daha önce perde arkasından yürütülen sorumluluklarını, yüksek görünürlüğe sahip iş yönetim süreçlerine dönüştüreceği belirtiliyor. HP LaserJet serisinin, stratejik ticari avantajlar sağlayacak şekilde tasarlanan portföyünde yapılan önemli güçlendirmelere ek olarak, HP, ePrint teknolojisini de CIO”ların kullanımına sunuyor.
HP

ePrint ile CIO”nun rolü “stratejik” hale geliyor.
HP ePrint teknolojisi, iş dünyasının fiziksel olarak bir bilgisayarın önünde olmasına gerek kalmadan; akıllı telefonları üzerinden güvenli bir şekilde baskı almalarını sağlıyor. Böylece, profesyoneller, daha hızlı sonuçlar alıyor ve bunun sonucunda da kariyerlerinde ilerlemelerini sağlayan teknolojiler konusunda uzmanlaşıyor. Bunun karşılığında da örneğin CIO”nun bulut yazıcıyı kullanırken; hem hareket halinde olup hem de verimli olmasını sağlıyor.

Sektör analizcisi InfoTrends”e göre, hareketliliğin desteklenmesi, verimliliği artırıyor. Bu da CIO”nun hem daha hızlı hem de daha fazla bilgiyle daha stratejik kararlar almasını sağlıyor. HP Baskı ve Görüntüleme Grubu”nun bölgede daha büyük pazarlama dinamiklerinin üzerine kurulan bakış açısı, şirketin LaserJet yazıcı portföyünün EMEA bölgesinde ticari açıdan oynadığı stratejik rolün de altını çiziyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here