Ana sayfa Mobil HP”den android sistemli ikisi bir arada PC

HP”den android sistemli ikisi bir arada PC

0

HP SlateBook x2 dönüştürülebilir PC portföyünü taşınabilirlik ve üretkenliği ile genişletiyor

HP SlateBook x2 dönüştürülebilir PC portföyünü taşınabilirlik ve üretkenliği ile genişletiyor. HP, bir dizüstü bilgisayarın olanca işlevselliğini ayrılabilir bir ekran ile birleştirerek tablet ve PC deneyimini bir arada sunan HP SlateBook x2″yi tanıttı. Android işletim sistemli bu ikisi bir arada tasarımlı cihaz güç ile taşınabilirliği buluşturarak tüketicilere içeriği daha fazla yerde oluşturma, tüketme ve paylaşma esnekliğini sunuyor.
 

HP”nin benzersiz yeni nesil PC portföyü kullanıcıların ihtiyaçları ile tamamen uyumlu cihazlar aracılığıyla bilgilerine erişmelerine olanak tanıyacak şekilde tasarlanıyor.

 

NVIDIA Tegra 4 mobil işlemcili ilk dönüştürülebilir Android cihazı olan HP SlateBook x2 kullanıcılara daha gerçekçi oyun, daha hızlı web, pürüzsüz HD video oynatma ve TegraZone uygulaması özelliklerini sunuyor.

HP SlateBook x2 işlevselliği taşınabilirlikle takas etmek istemeyen kullanıcılar için, Google Now, Google Arama, Gmail, YouTube, Google Drive, çoklu video sohbeti için geliştirilen Google+ Hangouts ve Google Play üzerinden dijital içerik hizmeti gibi özellikleri içeren Google deneyimini içerisinde barındırıyor. 25.65 cm (10.1-inch) boyutundaki HD dokunmatik ekran canlı hatlar, keskin görüntüler ve hassas renkleri bir araya getirirken ekrandaki gereksiz parlaklıkları da önlüyor. SlateBook x2 ayrıca fotoğraf, müzik ve video gibi içeriklere erişim için 32GB eMMC bellek ile DTS Sound+ çözümüne sahip.

HP SlateBook x2″nin Türkiye”de Ağustos ayında 1.199 TL”den başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here