Ana sayfa Donanım HP”den 2 yeni fotoğraf makinesi

HP”den 2 yeni fotoğraf makinesi

0

Teknoloji devi 2010’u 2 yeni modelle açtı

Dijital baskı ve görüntüleme ürünleriyle dünya devi olan HP, 10 megapiksellik CA340 ve 12 megapiksel çözünürlüklü SB360’ı Türkiye pazarına sundu.  Şu an için satışta olan HP CA340 ve HP SB360 modellerindeki  gülümseme algılama , yüz algılama , kırmızı göz giderme , görüntü sabitleme,göz kırpma algılama  özellikleri ile kaliteli resimler çekmek oldukça kolay.

Photo Frame özelliği  ile de çektiğiniz resimleri dilediğiniz gibi çerçeveleyebilir ve süsleyebiliyorsunuz .Böylece eğlenceli resimler oluşturarak fotoğraf çekmenin keyfi bir kat daha arttırılıyor. Yeni modellerin en büyük özelliklerden birisi de, hayatımızın ayrılmaz parçası haline gelen sosyal ağlarla uyumluluk göstermesi . MJPEG formatında çekilen video kayıtlarınızı, dünyaca ünlü paylaşım siteleri Facebook ve Youtube’da kolayca paylaşılabiliyor.

 
HP’nin yeni kameraları ,32 mb dahili bellek hafızası ile de güçlü bir depolama alanına sahip. HP SB360 modeli Li-on şarj edilebilir pil ile çalışırken HP CA340 modeli 2 adet AA pil kullanıyor. Bu da pil konusunda tercihi tüketiciye bırakılmakta. Dilerseniz Li-on şarj edilebilir pil kullanarak evsel atık miktarının azalmasına da katkı sağlayabilirsiniz.

Bu iki yeni modelin satışa çıkmasının ardından gelen bir diğer bilgi ise HP’nin yakın zamanda HD destekli video kameralarını da Türkiye pazarına sunmaya hazırlandığı yönünde.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here