Ana sayfa Donanım HP Baskı ve Görüntüleme Grubu 2012’ye yeni ürünleriyle giriyor

HP Baskı ve Görüntüleme Grubu 2012’ye yeni ürünleriyle giriyor

0

Hayatı kolaylaştırmaya yönelik teknoloji çözümleri sunan HP Baskı ve Görüntüleme Grubu, 2012 yılının yeni ürünlerini tanıttı!

Kişisel kullanıcılardan kurumsal müşterilere, KOBİ”lerden grafik sanatları alanındaki müşterilerine kadar uzanan geniş bir yelpazedeki tüketicilerine en son yenilikleri sunan HP Baskı ve Görüntüleme Grubu, aralarında akıllı ürünlerin de olduğu, bulut uyumlu ve web bağlantılı baskı teknolojilerinin de yer aldığı yeni ürünlerini tanıttı.
 

HP Baskı ve Görüntüleme Grubu ülke Müdürü Arzu İlhan Babaoğlu, HP”nin yenilikçi yaklaşımının 2012 yılında da devam edeceğini belirtti. Geleneksel anlamda baskı işini yaparken bir yandan da teknolojinin gerektirdiği tüm yenilikleri takip ettiklerini ifade eden Babaoğlu, “HP Baskı ve Görüntüleme Grubu olarak bireysel kullanıcıdan, kurumsal müşterilere, KOBİ”lerden teknik kullanıcılara kadar pek çok ihtiyaca uygun yenilikçi ürün ve hizmet sunuyoruz. Şirket olarak geleneksel baskı işlerimizi sürdürürken baskı teknolojisinin de ötesinde yeniliklerle pazarda etkili olmaya devam edeceğiz” dedi.

3 Boyutlu Tarama özelliği

HP Baskı ve Görüntüleme Grubu, KOBİ’ler için de özel tasarlanmış ürün ve hizmetler sunuyor. HP TopShot Laser Jet Pro M275 ile 3D cisimlerin resimlerini taramak artık çok kolay… Devrim yaratan HP TopShot Scanning teknolojisi ile bir belgenin veya 3D nesnenin altı ayrı fotoğrafı çekiliyor. Altı kare fotoğraf, HP teknolojisi sayesinde tek bir kesintisiz 3D fotoğraf haline getiriliyor.
 

% 50 Daha Düşük Maliyet…

HP”nin 2012 yılına damgasını vuracak yenilikçi ürünleri, maliyetleri de önemli ölçüde düşürüyor. HP ürünleriyle düşük maliyetle yüksek kalite elde ediliyor. Yeni HP Officejet Pro 8600 e-All-in-One Serisi ve HP Officejet Pro 8100 Printer, laser yazıcılarla kıyaslandığında yüzde 50’ye kadar düşük maliyetli profesyonel kalitede renkli doküman olanağı sunuyor.

Şirketlere özel çözümler

HP kurumsal düzeydeki teknolojilerini de KOBİ’lerin erişimine açıyor. Yönetilen baskı hizmetleri (MPS) konusunda lider olan Printelligent şirketini satın alan HP Baskı ve Görüntüleme Grubu, 2012″de tüketicilerinin hizmetine HP Partner Managed Print Services”ini sunacak. Bu hizmet sayesinde kurumların iş akışı kolaylaşıyor. Ayrıca çevre yönetiminde de iyileşme sağlanıyor. Böylece BT verimliliği de artıyor. Ek olarak HP uzman satış kanalı portföyüne çeşitli HP Belge çözümlerini de ekledi. Bunların başında; HP Access Control Express geliyor.

HP Baskı ve Görüntüleme Grubu”nun, yeni HP LaserJet ve HP Scanjet yazıcılarıyla da her boyuttaki işletmenin iş akışını kolaylaştıracak çözümler sunuyor.
 

 

 

Her ihtiyaca uygun ürün seçeneği

HP Baskı ve Görüntüleme Grubu, HP LaserJet Enterprise 600 M601, M602 ve M603 yazıcı serileri ile işletmelerin yüksek hacimli belge yazdırma işlemlerinde verim artışı sağlıyor. Verim artışı odaklı tasarlanan; güvenli, ağ üzerinden yönetilen, kullanımı kolay, web-uyumlu mono yazıcı serisi, 2012 yılının yıldız ürünlerinden olmaya aday…
 

HP LaserJet Enterprise 500 color M551 serisi, profesyonel kalitede renk ve gelişmiş baskı yönetimi ürünlerine ihtiyaç duyan kurumsal işletmeler ve KOBİ”ler için uygun bir seri. Bu serideki yazıcılar aynı zamanda HP ePrint özelliğini de taşıyor.
 

HP Scanjet Enterprise 8500fn1, Belge Yakalama İş istasyonu ile yüksek hacimli tarama yapma ihtiyacında olan çalışma grupları için tasarlandı. Kullanımı kolay HP Scanjet Enterprise 8500fn1″in büyük ve renkli bir dokunmatik ekranı da bulunuyor.


HP”den mobil çözümler

HP, kullanıcıların evde, işte veya yolculukta ellerindeki işlere daha iyi odaklanabilmeleri için mobil baskı deneyimini daha da hızlı ve kolay bir hale getiriyor. HP”nin yeni ve gelişmiş mobil çözümleri, kullanıcısı nerede olursa olsun, yazdırma olanağını onlara sunuyor. Yeni Photosmart ve ENVY110 e-All-in-One yazıcıları kullanıcılara, yalnızca yazdırılacak dosyaları içeren bir e-postayı, yazıcılarına göndererek fotoğraflarını ve belgelerini yazdırmaları için esnek yöntemler sunuyor. Şık ve kompakt tasarımıyla bu yazıcılar tüm ev ortamlarına uyum sağlıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here