Ana sayfa Haber Horizon Zero Dawn”ın birinci yılına özel video yayınlandı!

Horizon Zero Dawn”ın birinci yılına özel video yayınlandı!

0

Horizon Zero Dawn’ın birinci yılını kutlayan Guerilla Games, buna özel olarak bir video ve oyunun bir yıllık istatistiklerini yayınladı. PlayStation Blog üzerinden yayınlanan bu videoda, 2017’nin Şubat ayında bizlerle olan oyun hakkında Guearrilla Games çalışanları, Santa Monica Studios çalışanları ve hatta Hideo Kojima bile konuşuyor. Guerilla’nın Horizon Zero Down ile neler başardığından bahsedilirken, oyunun  etkilediği oyuncular da videoda görünmekte.

Horizon Zero Dawn birinci yılını yeni bir video ile kutluyor

Yayınlanan bu video dışında bir de oyun içi istatistikleri hazırlanan bir görsel ile paylaşıldı.Bu görsel grafikte Horizon Zero Dawn içerisinde en çok kullanılan silahlar, en ölümcül makineler, oyuncuların topladığı shardlar, toplanan bitkiler, ele geçirilen makineler, bağışlanan hayatlar ve öldürülen makineler bulunmakta. Watcher’lara şimdiden acıdık diyebiliriz.

 

Geçtiğimiz günlerde yapılan duyuru ile oyunun 7.6 milyon satışa ulaştığı belirtilmişti. Eğer oyunu oynamadıysanız ve PlayStation 4 sahibiyseniz kesinlikle bir şans vermenizi tavsiye ediyoruz. Horizon Zero Dawn’ı oynamış olanlar için de oyunun ek paketi The Frozen Wilds’ın şu an indirimde olduğunu hatırlatalım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here