Ana sayfa Haber Honda Bulldog ile tanışın

Honda Bulldog ile tanışın

0

 

Motosikletler çekici gelmese de bazı modeller vardır ki, “uuv, güzelmiş bu” dedirtir. Ancak Honda’nın yeni konsept motosikletlerinde yapmak istediği biraz daha farklı bir durum daha var. Sadece “güzelmiş bu” demenizi değil o motoru satın almanızı da istiyorlar. İşte bunun için Honda Bulldog tasarlandı ve konsept olarak beğenilere sunmaya başladı. Osaka Motosiklet fuarında görücüye çıkan Honda Bulldog şimdiden bunu başarmış gibi görünüyor.

Serinin adı biraz ihtiraslı, aşklı ve meşkli: “Lovable Touring Partner”. Honda sever bu tarz marjinal isimleri konsept tasarımlarında. 

Fuarla ilgili videolara göz attığımızda dikkat çekici iki farklı unsur var. Honda Bulldog‘un yakıt deposu motorun üzerinde diğer yakıt depolarına oranla daha büyük, büyük olmasıyla birlikte diğer motorlara oranla daha az yer kaplıyor. Ana yakıt deposunun yanısıra, sürücü koltuğuna yakın yerde gördüğünüz yerde ek yakıt deposu bulunuyor, o da standartların üzerinde.

Honda Bulldog, aslında dengesiyle motosiklete merakı olmayan kişileri kendine çekmeye çalışacak. Honda Bulldog konsepti için geliştirilen ağırlık merkezi noktası sürücülerin güvenliğini sağlarken, motorlarda yeni olanların da kendini güvende olmasını sağlayacak.

 

Honda Bulldog’un jantları tam 15″

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here