Ana sayfa Oyun Hızlı ve Öfkeli serisinin son filmi The Fate of Furious”a ait olan...

Hızlı ve Öfkeli serisinin son filmi The Fate of Furious”a ait olan araçlar Forza Motorsport 7″ye eklendi!

0

çıkmasına oldukça az bir süre kalan Forza Motorsport 7’nin dağıtımcısı Microsoft, Universal Brand Development ile özel bir anlaşma yaptı. Yapılan anlaşmaya göre Forza Motorsport 7’ye, Hızlı ve öfkeli arabalarının geleceği duyuruldu. Serinin son filmi olan The Fate of Furious’a ait olan bu araçlar, The Fate of Furious Car Pack adı altında oyuna eklenecek. Film serisinde karşımıza çıkan 10 ikonik arabayı oyuna ekleyen geliştiriciler, bu paketi sadece oyunun Deluxe veya Ultimate Edition sürümlerini alan oyunculara verecekler.

Turn 10 Studios, sevilen filmi araçlarını oyuna ekliyor

Verilen bilgilere göre oyuna 1966 Chevrolet Corvette, 1968 Dodge Charger, 2015 Jaguar F-TYPE R Coupe, 1971 Plymouth GTX, 2016 Subaru WRX STI, 2018 Dodge Demon, 1951 Chevrolet Fleetline Special, 2015 Mercedes-AMG GT S, 2013 Subaru BRZ ve 2014 Local Motors Rally Fighter araçları eklenecek. Şahsen her ne kadar film serisini pek takip edemesem de, oyun elime geçtiği anda Subaru BRZ ile pistleri dumana katmak istiyorum.

Diğer bir yandan Porche markası ile de özel bir anlaşması bulunan gelişticiler, Porche’a ait ikonik arabaları da oyuna ekleyeceğini zaten geride bıraktığımız dönemlerde duyurmuştu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here