Ana sayfa Donanım Hızlı ve ince: Acer G6 serisi

Hızlı ve ince: Acer G6 serisi

0

Performans ile tasarımın buluştuğu nokta: Acer G6 Serisi

 

Daha net ve keskin imajlar sunmak için tasarlanan teknolojilerin yanında, G6 serisi güçlü bir görsel etki yaratan ve son derece ayırt edici bir görünüm katan pürüzsüz ve yuvarlak hatlı yüzeyleriyle birlikte adeta hava atar. Parlak X-biçimli tabanı kuvvetli bir destek sağlar ve ince, modern görünümünü vurgularken hız ve performansı hissettirir. Sonuç olarak, girdiği her odada göz alacak çarpıcı bir tasarımdır.

 

100 milyon:1 kontrast oranıyla, Acer Adaptive Contrast Management ile optimize edilen bu ekranlar, özellikle karanlık veya parlak imajlarla önemli ölçüde bir derecelendirme ve detay gelişimi sunar; böylece üstün bir görsel deneyimi garanti eder. 2ms’lik hızlı yanıt süresi sarmal grafikler ve video görüntüleri sunarken, VESA duvar bağlantısı sistemi ile – büyük ekranlarda mevcuttur – evde her alana sığabildikleri için, bu cihazlar her ev ortamına mükemmel uyum sağlar.

Ultra ince tasarımı ile 6 farklı ekran boyutunda
Acer G6 serisi çoğu kullanıcının ihtiyaçlarını tatmin eden çekici medya ve oyun görüntüleri barındırır: ev eğlencesinden oyunlara ve ofis verimliliğine kadar her ortama kolayca uyum sağlayan fütüristik bir ultra ince tasarıma sahiptir. Tam HD, HD+ çözünürlüklerle 68.6 cm (27″), 61 cm (24″), 58cm (23″), 55cm (22″), 51cm (20″) ve 47cm (19″) olmak üzere 6 ekran boyutu bulunan G6 serisi, dudak uçuklatan görseller sağlar ve oyun oynamak, multimedya ve üretkenlik uygulamaları için en doğru tercihtir.

çevre dosotu monitor
Acer G6 monitörleri üstün performans ve dayanıklılık sağlarken çevreye minimum zarar veren beyaz LED arkadan aydınlatma teknolojisi kullanır. Beyaz LED teknolojisi gibi çevre dostu fonksiyonellik, bu monitörlerin ayrıca dünyayı düşünenlerin de ilk tercihi olmasını sağlar.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here